BELEDİYESPOR’DAN TRANSFER BOMBASI

Hafta sonu ligin son maçında karşılaşacağı Antalya Sanayispor maçı hazırlıklarına devam eden Gazipaşa Belediyespor, play-off’larda güçlü bir ekip kurmak için transfer çalışmalarına da devam ediyor. İdman sonunda açıklama yapan Gazipaşa Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz play-off’lar için 3 transfer yaptıklarını belirtti.

ANTALYA Süper Amatör Ligi 1. Grup’ta mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, ligin son haftasında karşılaşacağı Sanayispor maçı hazırlıklarına, Belediyespor Tesisleri’nde yaptığı idmanla devam etti. İdmana sakatlıkları bulunan Ali Can ve Aysan katılmadı. Dün saat 15.00’te gerçekleştirilen idman Teknik Direktör Abdullah Baysal yönetiminde yapıldı. Düz koşu ısınma hareketleri ile başlayan idman çabukluk çalışması ile devam etti. Yaklaşık iki saat süren idman duran top çalışması ile son buldu. Gazipaşa Belediyespor play-off mücadeleleri için kaliteli bir ekip oluşturmak içinde transfer çalışmalarına devam ediyor.

“TRANSFERLERİMİZİN ÜÇ TANESİ GELDİ”

İdman sonunda açıklama yapan Gazipaşa Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz play-off’lar için 3 transfer yaptıklarını belirtti. Şengöz, Gazipaşa Belediyespor’un play-off mücadeleleri için yapılacak olan transfer çalışmalarının devam ettiğini dile getirdi. Şengöz, “Play-off’lar için çok ciddi transferler yaptık. Bu transferlerimizin üç tanesi geldi, takımla birlikte idmana çıkıyorlar. Hocamız bize olumlu rapor verirse bugün yarın bu 3 oyuncu ile sözleşme imzalayacağız” dedi.

“TARAFTARLAR MEŞALELERİ HAZIRLASIN”

Play-off’lar için ciddi bir biçimde hazırlandıklarını belirten Şengöz, “Hem transfer konusunda hem de idman konusunda ciddi bir biçim de hazırlık yapıyoruz. Çalışmalarımız önümüzdeki günlerde kapta devam edecek. Taraftarlarımız meşaleleri hazırlasın bu takım şampiyon olup BAL’ a çıkacak” diye konuştu.

“YENİ TRANSFERLERİ İZLEMEYE GELİN”

Hafta sonu oynanacak olan Sanayispor maçına taraftarları davet eden Şengöz, “Peter Obochi hafta sonu takımdaki yerini alacak. Yeni transferlerimizin lisansları yetişirse bu oyuncularda sahada olacak. Taraftarlarımız yeni oyuncuları izlemeye gelsin dedi.
PASALARDAN-SUT-CALISMASI-3