BELEDİYESPOR’UN SOSYAL MEDYA HESABINA YOĞUN İLGİ

Gazipaşa Belediyespor’un aldığı başarı sonuçlar, kulübün resmi internet sitesi ve sosyal medya hesabına yansıdı. Alınan başarılı sonuçlarla birlikte, internet sitesi ve sosyal medya hesabına taraftarlar yoğun ilgi göstermeye başladı.

BELEDIYESPORUN-SOSYAL-MEDYA-HESABINA-YOGUN-ILGI-2

GAZİPAŞA Belediyespor Kulübü interneti ve sosyal medyayı daha aktif kullanmaya başladı. Takımın aldığı başarı sonuçlar, kulübün resmi web sitesi ve sosyal medya hesabına da yansıdı. Alınan başarılı sonuçlarla birlikte internet sitesi ve sosyal medya hesabı taraftarlardan yoğun ilgi göstermeye başladı. Sporseverler, internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından, takımın puan durumu, günlük antrenman haberleri ve maç sonuçlarını anında gördükleri siteleri, kısa bir sürede yaklaşık bin 500 kişi ziyaret etti.

“BELEDİYESPOR’U ANLIK TAKİP EDEBİLİRSİNİZ”

Konu ile ilgili açıklama yapan Gazipaşa Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Şengöz, “Spor kulübümüzde günlük yapılan aktiviteler ve maç sonuçlarını anında internet sitemiz ve sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz. Spor kulübümüzün internet sitesi www.gazipasaspor.com Ekim ayında tamamlanmıştı bugüne kadar toplam bin 449 kişi ziyaret etmiştir. Sosyal medya hesabımız facebook.com/gazipasabelediyespor sayfamıza’da gün geçtikçe ilgi çoğalıyor.Gazipaşalı tüm sporseverleri facebook hesabını takip etmeye davet ediyorum,internet sitesi ve sosyal medya hesabından, Gazipaşa Belediyespor’a dair her türlü haber ve fotoğrafları anlık olarak takip edebilirsiniz” dedi.

BELEDIYESPORUN-SOSYAL-MEDYA-HESABINA-YOGUN-ILGI-3