BÜYÜK HEYECAN YARIN

Gazipaşa Belediyespor, Kestel Belediyespor ile yarın saat 13.30’da Gazipaşa Şehir Stadı’nda karşılaşacak. Karşılaşma öncesi sporseverler, maçın oynanacağı saati iple çekiyor.

BUYUK-HEYECAN-YARIN-2

ANTALYA Süper Amatör Ligi 1. Grup’ta mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, yarın saat 13.30’da Gazipaşa Şehir Stadı’nda, grubun güçlü takımlarından Kestel Belediyespor ile karşı karşıya gelecek. Derbi niteliği taşıyan bu mücadele öncesi tüm ilçeyi maç heyecanı sarmış durumda. Maçın oynanacağı saati iple çeken Gazipaşa halkı ve Gazipaşa Belediyesporlu taraftarların Kestel maçına büyük ilgi göstereceği tahmin ediliyor.

PAŞALAR MAÇA SIKI HAZIRLANDI

Öte yandan Gazipaşa Belediyespor bu maç kapsamında hazırlıklarına devam etti. Dün gerçekleştirilen idmana tüm futbolcular katılarken, idman Teknik Direktör Abdullah Baysal yönetiminde gerçekleştirildi. Düz koşu ile başlayan çalışma, ter idmanı ile devam etti. İdman yaklaşık iki saat sürdü. Gazipaşa Belediyespor, Kestel hazırlıklarını bugün yapacağı idmanla tamamlayarak maç saatini bekleyecek.

“FESTİVAL GİBİ BİR MAÇ OLACAK”

Kestel maçına taraftarları davet eden Gazipaşa Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz, maçın festival havasında geçeceğini söyledi. Takımında moral ve motivasyonun üste seviyede olduğunu belirten Şengöz, “Takım maça hazır durumda, maç saatini iple çekiyoruz. Maç günü bütün Gazipaşa halkını, taraftarlarımızı özellikle işadamlarımızı ve Gazipaşa esnafını, Gazipaşa Şehir Stadı’nda görmek istiyoruz” dedi.

“BU MAÇ ÇOK ÖNEMLİ”

Kestel Belediyespor maçının önemine de değinen Şengöz, futbolcular ve teknik heyete başarılar diledi. Şengöz, “Bu maçı kazanırsak, Kestel ile puan farkımız 3’e inecek. Kestel Belediyespor’un bizden bir maç fazlası var, 15’inci haftayı bay geçirecekler ve maç sayımız eşitlenecek. Kestel maçını kazanırsak, 15’inci hafta sonunda lider olma ihtimalimiz var. Yarın oynanacak olan maçta bütün sporcularıma ve teknik heyete başarılar diliyorum” diye konuştu.

“SEN YOKSAN BİR KİŞİ EKSİĞİZ”

Yarın oynanacak olan Kestel Belediyespor maçı öncesi taraftara çağırıda bulunan Paşalar 1973 Grubu lideri Murat Ergin, Kestel maçında bütün taraftarların stattaki yerini almasını istedi. “Paşalar 1973 Grubu olarak mavi tribünde yer alacağız. Kestel maçı bu grubun en önemli maçlarından biri. Gazipaşa halkını ve Gazipaşa Belediyespor taraftarları bu maça gelip takıma destek versinler” diye konuşan Ergin, “Unutma sen yoksan bir kişi eksiğiz” diye taraftara seslendi. Paşalar 1973 olarak takıma maç boyunca destek vereceklerini belirten Ergin, “Maçın başlama düdüğünden son düdüğüne kadar, takıma destek vereceğiz. Maç boyunca takıma tezahürat yapıp desteğimizi hissettireceğiz” dedi.

BUYUK-HEYECAN-YARIN-3