ÇALIŞMALAR KALDIĞI YERDEN DEVAM

Gazipaşa Belediyespor iki günlük izinin ardından, bugün saat 15.00’te yapacağı idmanla Kestel Belediyespor hazırlıklarına devam edecek.

CALISMALAR-KALDIGI-YERDEN-DEVAM-2

SİDESPOR’UN ligden çekilmesi ile birlikte hafta sonunu maç yapmadan geçiren Paşalar, Teknik Direktör Abdullah Baysal yönetiminde Kestel maçı hazırlıklarına kaldığı yerden devam edecek. Cumartesi ve Pazar gününü izinli geçiren futbolcular, Kestel Belediyespor maçı hazırlıklarına bugün saat 15.00’te yapacağı idmanla devam edecek. İdmana tam kadro katılması beklenen Belediyespor’da, sakat ve cezalı oyuncunun bulunmaması teknik heyetin yüzünü güldürüyor.

“DEZAVANTAJ OLMAZ”

İki haftayı da maç yapmadan kapatılmasının bir dezavantaj olmayacağına değinen Gazipaşa Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Baysal, “Takım halinde çalışmalarımıza devam ediyoruz, Artık ligin ortasına geldik, son iki haftayı maç yapmadan kapatmamız bizim açımızdan bir dezavantaj oluşturmaz” dedi.

“KESTEL MAÇINA ÖNEM VERİYORUZ”

Kestel Belediyespor’un güçlü bir ekip olduğuna değinen Baysal, “Gazipaşa Belediyespor ve Kestel bu grubun favori takımlarından. Her iki takımda da şampiyonluk için oynuyor.  Takım olarak bu maça çok önem veriyoruz” diye konuştu. Derbi niteliğinde bir maçın olacağını belirten Baysal, “Bu maç diğer maçlardan daha farklı. Şampiyonluk yolunda ilerlemek istiyorsak bu maçı kazanmak zorundayız. Hafta sonu derbi niteliğinde, çekişmeli bir maç bizi bekliyor” dedi.

“SABIRLI OYNAYIP KAZANMAK İSTİYORUZ”

Belediyespor’un tecrübeli oyuncusu Engin Tüter, hafta sonu oynanacak olan Kestel maçını, kazanmak istediklerini dile getirdi. Kestel Belediyespor’un kontrollü oyununu maçın sonuna kadar sürdürdüğünü belirten Tüter, “Maç sonuna kadar kontrolü elden bırakmamamız gerekiyor. Bu maçı sabırlı oynayıp kazanmak istiyoruz” dedi.

“TARAFTAR BASKISINI HİSSETTİRMELİYİZ”

Bu tür maçlarda taraftar desteğinin önemine dikkat çeken Tecrübeli oyuncu, taraftarları hafta sonu oynanacak olan Kestel maçına davet etti “Kestel Belediyespor ile oynayacağımız maçta, taraftarımız rakip takıma taraftar baskısını hissettirmeli” diye konuştu. Belediyespor olarak, taraftarları maçta görmek istediklerini belirten Tüter, “Bu maçta taraftarımızın, 12’nci adam olarak bize destek vermelerini istiyoruz” dedi.

CALISMALAR-KALDIGI-YERDEN-DEVAM-3