ÇELİK: ÖZEL HASTANEDEN ÇOK DAHA İYİ

AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Sena Nur Çelik, yeni Gazipaşa Devlet Hastanesi’ne yaptığı ziyarette, hastanenin birçok özel hastaneden çok daha iyi olduğunu belirterek, Gazipaşa’nın ihtiyaçlarını karşılayacak tüm özelliklere sahip olduğunu ifade etti.

Ak Parti Milletvekili Adayı Sena Nur Çelik, seçim çalışmaları kapsamında dün ilçemizde bir dizi ziyaretlerde bulundu. Saat 11.00’de Ak Parti İlçe binasına gelen Çelik, burada Ak Parti İlçe Başkanı Yakup Pişkin, Belediye Başkan Yardımcısı Av. Semra Yalçın Bilgiç, Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Belediye Meclis üyeleri ve partililer tarafından karşılandı. Partililerle selamlaşan Çelik beraberindeki heyetle Gazipaşa Devlet Hastanesi’ne hareket etti.  Çelik ve hastane çalışanlarını ve hastaları ziyaret ederek sohbet etti. Sorunları olan hastaların sıkıntılarını danışmanına not aldıran Çelik,  Gazipaşa Devlet Hastanesi Başhekimi Hakan Çimşir, Başhekim Yardımcısı Şebnem Çelik ve Hastane Müdürü Fikret Seven ve Ak Parti yönetim kurulu üyeleriyle birlikte yeni devlet hastanesinde incelemelerde bulundu.

“BİRÇOK ÖZEL HASTANEDEN DAHA İYİ”

Başhekim Çimşir’den hastaneyle ilgili bilgi alan Çelik, hastanenin ihtiyaçlarını ve hastaneyle ilgili talepleri de not aldı. Hastaneyi inceleyen Çelik yeni hastanenin birçok özel hastaneden çok daha iyi oyduğunu ve her anlamda Gazipaşa’nın ihtiyaçlarını karşılayacak tüm özelliklere sahip olduğunu ifade etti.

ÇELİK ESNAFTAN DESTEK İSTEDİ

Milletvekili Adayı Çelik ardından ilçe merkezinde esnaf ziyaretlerinde bulundu. Ziyaretler sırasında vatandaşlar tarafından sevgiyle karşılanan Çelik, “7 Haziran’da biz çalıştık ama yetmedi 1 Kasım seçimlerinde hep birlikte çalışalım ve partimizi tek başına iktidara taşıyalım. Bunun için sizlerden destek istiyoruz” diye konuştu.

“İSTİKRARIN SÜRMESİ İÇİN ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYDUK”

Çelik ardından Cumhuriyet Meydanı’nda Cafe Park’ta partililerle bir toplantı düzenledi. Toplantıda kalabalığa kendini tanıtarak başlayan Çelik, Ak Parti iktidarının 13 yıllık döneminde ülkeyi getirdiği noktayı anlattı. 7 Haziran seçimlerinin ardından ülkenin terör örgütleri tarafından kaosa sürüklenmeye çalışıldığını belirten Çelik, “Ak Parti olarak istikrarın sürmesi için elimizi taşın altına koyduk. CHP ile ciddi görüş ayrılıkları olmasına rağmen koalisyon kurma çabaları gösterdik. Ardından MHP ile de koalisyon girişimlerinde bulunduk yine kabul görmedi. Bu süreçte ülkenin hükümetsiz kalmaması için elimizden geleni yaptık. Sonuç olarak seçim hükümeti kuruldu ve bugün terörle ciddi bir mücadele içindeyiz. Silahlar gömülene ve üzerine beton dökülene kadar bu mücadeleyi devam ettireceğiz. 40 yıldır terörle mücadele edilen ülkemizde son günlerde en büyük darbe vurulmuştur” diye konuştu.

“TEK PARTİ HÜKÜMETİ ŞART”

1 Kasım’da Ak Parti’nin tek başına iktidar olması için ellerinden geleni yapacaklarını belirten Çelik, “Biz sırtımızı milletimize dayadık. 7 Haziran’da çalıştık yetmedi, 1 Kasım’da hep beraber partimizi tek başına iktidar yapacağız. Ülkenin istikrarı için tek parti hükümeti şart” dedi. Sena Nur Çelik’in Gazipaşa programı,  buradaki toplantının ardından Macar Mahallesi’nde ev toplantılarıyla son buldu.

Çelik-ilçe-merkezinde-esnafları-ziyaret-etti