ÇETİN DESTEK İSTEDİ

KORUBAŞI Mahallesi’nde ikamet eden Saniye ve (rahmetli) Raşit Çetin’in kızları 1986 doğumlu Fatma Çetin, 25 Aralık 2015 tarihinde TV8’de yayınlanan Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışması için başvuruda bulundu.

CETIN-DESTEK-ISTEDI-2

15 Ocak’ta yapılacak olan elemelerde Gazipaşa halkından destek isteyen Çetin, “Türkiye’de beğeniyle izlenen Survivor yarışmasının gönüllüler takımında yarışmak için adayım. Sosyal medyada elemeler halen devam ediyor.  Gazipaşa halkından bana destek olmalarını istiyorum. Ada da yarışmak için ilk 50 kişinin içinde olacağız. Yeterli oya az kaldı. Sosyal medya hesabımda paylaştığım linke tıklayarak giriş yapacak ve benim profilime ulaşacaksınız. Profildeki her bir kutucuk 1 oy, yani bütün kutuları doldurmayı unutmayınız” dedi.

FATMA ÇETİN KİMDİR?

İlkokulu Doğanca İlköğretim Okulu’nda liseyi ise Gazipaşa Merkez Anadolu Lisesi’nde okudu. Turizm sektöründe Halkla İlişkiler Müdürü olarak halen iş hayatına devam eden Çetin, 2013-2014’te İstanbul’da bir Cast Ajansı’nda çalıştı. Dönemin en popüler dizilerinden biri olan Muhteşem Yüzyıl’da kalfa rolünde, Fatih Harbiye dizisinde ise hemşire rolü alan genç yetenek, ailevi nedenlerden dolayı Gazipaşa’ya döndü.