ÇETİN, YARIN ÖĞRENCİLERLE BULUŞACAK

ÇINAR Gazipaşa Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği, okur-yazar buluşması kapsamında yarın Eğitimci -Yazar Duran Çetin ve öğrencileri bir araya getirecek.

CINAR-DERNEGİ-SOSYAL-YARDIMLARINA-DEVAM-EDIYOR-2
Yarın düzenlenecek olan etkinlikle Eğitimci-Yazar Duran Çetin öğrencilerle buluşacak. Sabah 08.00’de Gazipaşa İmam Hatip Ortaokul’u öğrencileri ile bir araya gelecek olan Çetin, bu programdan sonra saat 10.00’da Macar F. Özçelik Ortaokulu’nda öğrencilerle bir araya gelecek. Cumhuriyet Ortaokulu, Atatürk Ortaokulu, İstiklal Ortaokulu ve Fadime Tuncer Ortaokulu’nun söyleşileri ise yarın öğleden sonra saat 13.00’te Belediye Kültür Merkezi’nde yapılacak.

“TÜM ÖĞRENCİLERİMİZİ BU KONFERANSIMIZA DAVET EDİYORUZ”

Türkiye’nin önemli eğitimcilerinden biri olan Duran Çetin’in ilçemize gelerek konferans vereceğini belirten Dernek Başkanı Yunus Koç, “Dernek olarak etkinliklerimize devam ediyoruz. Kontv’de ‘Kültür Dünyamız’ programı yapımcı ve sunucusu Milli Eğitim Bakanlığı’nda(MEB) öğretmen ve 28 adet yayımlanmış eseri bulunan Eğitimci -Yazar Duran Çetin, yarın ilçemizdeki okullarda ve Belediye Kültür Merkezi’nde konferans verecek. Tüm öğrencilerimizi bu konferansımıza davet ediyoruz” şeklinde konuştu.