CHP PAZAR ESNAFINDAN DESTEK İSTEDİ

CHP Antalya Milletvekili Adayları Rafet Zeybek ve Meral Mengi, CHP İlçe örgütü ile birlikte ilçede bir dizi ziyaretlerde bulunarak 1 Kasım’da yapılacak Genel seçimlerde CHP’ye destek istedi.

CHP Milletvekili Adayları Rafet Zeybek ve Meral Mengi, seçim çalışmaları kapsamında ilçede bir dizi ziyaretlerde bulundu. CHP İlçe Teşkilatında, İlçe Başkanı Bülent Kocabaş, Yönetim Kurulu Üyeleri, partinin gençlik ve kadın kolları üyeleriyle bir araya gelen Mengi ve Zeybek, daha sonra Cuma Pazarı esnaflarını ziyaret etti. Burada vatandaşlarla ve pazar esnafıyla selamlaşan ve sohbet eden milletvekili adayları, 1 Kasım genel seçimlerinde CHP’ye destek istedi.

“1 KASIM’DA SALTANATI DEVİRECEĞİZ”

Burada bir açıklama yapan CHP Antalya Milletvekili Adayı Meral Mengi, “7 Haziran’da seçimimizi yaptık. AKP’yi silkeledik. Bahçeli ve AKP koalisyona yanaşmadı. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu, koalisyon hükümetinin kurulması için elinden gelen çabayı gösterdi ancak başarılı olamadı. Biz tekrar sokaklara, yollara düştük. 7 Haziran’da AKP’yi silkeledik, 1 Kasım’da saltanatı devireceğiz. Gazipaşa solun kalesi. İlçe Örgütümüzle birlikte çok iyi şekilde çalışıyoruz. Biz kendi kendimize değil, köylerde tek tek köylüleri ikna etmeliyiz. Biz sesimizi basın ve televizyonlar yoluyla köylerdeki vatandaşlarımıza ulaştıramıyoruz.  Seçim vaatlerimiz ve söylemlerimiz ulaşmıyor. Tek tek köylere inelim sesimizi duyuralım sizlerden bunu istiyoruz. Türkiye’de iktidara gelebilmek için sahil bandı gibi medeni yerlerde oyları silip süpürmek zorundayız” diye konuştu.

“MİLLİ İRADEYE SAYGI DUYMADILAR”

Daha sonra söz alan Rafet Zeybek de konuşmasında, “Bugün Türkiye bir kaosa sürüklendi. Zor günlerden geçiyoruz. Aslında bugün burada seçim çalışması yapmamalıydık. Millet iradesini sandıkta gösterdi, bu milli iradenin gereğinin yerine getirilmesi gerekiyordu. Milli iradeye saygı duymadılar. İki kişinin diretmesi sonucu Türkiye’nin ödediği bedel yüzlerce şehit oldu. Bunların sorumlusu Erdoğan ve Bahçeli’dir. Türkiye’yi çağdaş uygarlık yolunda geleceğe taşıyabilecek olan CHP’dir. Tüm yurttaşlarımı bu seçimlerde CHP’ye destek vermeye çağırıyorum. 7 Haziran’da çok çalıştık bugün daha çok çalışacağız üyelerimiz Gazipaşa örgütümüz çok çalışıyor. Tüm örgütlerimizle çalışmalara devam edeceğiz” diye konuştu.

CHP-PAZAR-ESNAFINDAN-DESTEK-İSTEDİ--2