GAZİPAŞA’DA AYDIN RÜZGARI

AK Parti Antalya Milletvekili Adayı İbrahim Aydın, seçim çalışmaları kapsamında ilçemizde yaptığı ziyaretlerde ilgiyle karşılandı. Aydın bir günlük program dahilinde ilçede her kesime birebir ulaşarak takdir topladı.

GAZİPAŞA’DA-AYDIN-RÜZGARI--3AK Parti Antalya Milletvekili Adayı İbrahim Aydın, seçim çalışmaları kapsamında Cuma günün Gazipaşa’da geçirdi. AK Parti İlçe Başkanı Yakup Pişkin, Yönetim Kurulu üyeleri ve partililerin katıldığı ziyaretler Gazipaşa Sebze ve Meyve Hali’nden başladı. Gazipaşa Merkez Hal Müdürlüğü’nde halcilerle kahvaltılı toplantıda bir araya gelen Aydın, AK Parti’nin seçim beyannamesinde çiftçiler de dahil her kesim için çok güzel projeler olduğunu ve bu projelerin gerçekleştirilmesi için Ak Parti’nin tek başına iktidar olması gerektiğini vurguladı. “İNŞALLAH BU TOPLANTI BANA UĞURLU GELECEK” Aydın, konuşmasına “Ben siyaset yapmaya gelmedim.10 Şubat 2015’te görevimden ayrıldım aday adayı oldum. 7 Haziran seçimlerinde listeye giremedik ama seçim sonrasında Gazipaşa’ya teşekkür ziyaretine geldim. Çünkü Gazipaşa’da yapılan temayül yoklamasında sizlerden oy aldım. Bu sonuçları gören AK Parti Genel Merkez beni Gazipaşalı olarak biliyor.  Gazipaşa’da bir süre görev yaptım ve bu görev süresi içerisinde sizlerin takdirine ulaşmış olmak beni mutlu etti.  İnşallah bu toplantı bana uğurlu gelecek. 7 Haziran seçimlerinde çok çalıştık çok yorulduk ama olmadı. Ben en çok sizler üzüldüğünüz için üzüldüm.  Bu kez İnşallah beklediğimizi alacağız. Antalya’da partimiz bu kez 6 milletvekilini çıkaracak. Ziyaretlere halden başladık, bize ev sahipliği yapan dostlara teşekkür ediyoruz” dedi. “HER ŞEY ALLAH NASİP EDERSE OLUR” GAZİPAŞA’DA-AYDIN-RÜZGARI--4

7 Haziran seçimlerinde listeye girememesinde de bir hayır vardır diye düşündüğünü belirten Aydın, “Her şey Allah nasip ederse olur. Ben 30 yıllık meslek hayatımı, davranışlarımı ve siyaseti ibadet olarak yaptım. Hep beraber ülkemiz için çalışacağız. Ak olmaz gök olur ama diğerlerinin böyle bir derdi yok. 1 Kasım’da yine bir seçim sürecine girdik ve şu an yine karşınızdayım. Bu ülkede tek başına iktidar olunduğunda bir şeyler yapılabiliyor Adnan Menderes, Süleyman Demirel ve Turgut Özal iktidarlarıyla birlikte 13 yıldır Ak Parti dönemi bizlere bunu göstermiştir. Ülkenin yapısı koalisyona uygun değil. Seçimin ardından koalisyon hükümeti kurulması için çaba harcandı ancak olmadı. İstikrarsızlık kurulamayınca tüm terör örgütlerinin hortlamasına neden oldu. Ülkemiz çok güçlü bir devlet, her şeye rağmen ayakta kaldık ve terörün belini kırdık. Bugün tüm olaylar yatıştı ülke ekonomisi ve her şey düzeldi” diye konuştu.

“1 KASIM BİZİM İÇİN BÜYÜK BİR FIRSAT”

AK Parti’nin Antalya’dan 6 milletvekili çıkarmasının iktidar olması anlamına geldiğini ve kendisinin de 6. sırada olmasının önemli olduğunu belirten Aydın, “Antalya’da 6 vekil çıkarsa AK Parti iktidar oluyor, çıkmazsa yok. Bu sadece İbrahim Aydın meselesi değil, memleket, ümmet ve insanlık meselesi oldu. Türkiye güçlü bir devlet. Türkiye’de iktidar güçlü ve tek başına bir hükümet olursa tüm ülkelere faydamız olur. Suriye’ye kucak açmamız buna bir örnektir. Biz insanız, bizim ecdadımız da her gittiği yere bakmış. Bunları göz önünde bulundurmanızı istiyorum. 1 Kasım bizim için büyük bir fırsat hep birlikte elimizden geleni yapacağız, partimizi iktidar yapacağız. Bunun da yolu çok çalışmak. Uyanık olacağız, kutuplaşmalardan uzak duracağız kardeşçe herkes işini iyi şekilde yaparsa kimse bunun önüne geçemez” dedi.

AYDIN ESNAF ZİYARETLERİNDE BULUNDU

Aydın, toplantının ardından Hal esnafını ziyaret etti. Cuma Namazı’nı Erkek Öğrenci Yurdu’nda kıldıktan sonra, Cuma Pazarı esnafını ziyaret etti.  Cuma Pazarı esnafını tek tek ziyaret ederek tokalaşan Aydın esnaflarla sohbet etti. Öğleden sonra Bakılar Mahallesi’nde yapılacak hasta ziyaretleri ile programa devam eden Aydın, saat 18.00 ile 19.30 arasında Gazipaşa Öğretmen Evi’nde İlçe Orman İşletme Müdürlüğü’nde mevsimlik işçilerle toplantı düzenledi. Aydın’ın programı bir düğüne katılmasıyla sona erdi.

GAZİPAŞA’DA-AYDIN-RÜZGARI--2