ÇİFTÇİLERE DESTEK MÜJDESİ

Ziraat Bankası Gazipaşa Şube Müdürü Murat Düzenli, Ziraat Odası Başkanı Yusuf Çelik’i ziyaret etti. Düzenli, tüm çiftçilerin yılbaşını kutlarken, bankaya borcu olan çiftçilere yönelik, 60 aya kadar yapılandırma, erteleme ve taksitlendirme desteğinin yapıldığını belirtti.

ZİRAAT Bankası Gazipaşa Şube Müdürü Murat Düzenli, Gazipaşa Ziraat Odası Başkanı Yusuf Çelik’i ziyaret etti. Düzenli, Yusuf Çelik ve tüm çiftçilerin yeni yılını kutlarken, Çelik’e yeni yıl hediyesi verdi. Gazipaşa Ziraat Bankası Şube Müdürü Murat Düzenli ve Gazipaşa Ziraat Odası Başkanı Yusuf Çelik, Ziraat Bankası’nın çiftçilere yönelik verdiği destekler hakkında bilgi verdi. Düzenli, bankaya borcu olan çiftçilere, 60 aya kadar yapılandırma, erteleme ve taksitlendirme desteğinin yapıldığını belirtti.

“ÇİFTÇİLER BİZİM BAŞ TACIMIZ”

Konuşmasına tüm çiftçilerin yeni yılını kutlayarak başlayan Ziraat Bankası Gazipaşa Şube Müdürü Murat Düzenli, “2015 yılı onlar için sıkıntılı bir yıl oldu. Umarım 2016 yılı çiftçilerimiz için, çok daha güzel, çok daha iyi, çok daha bereketli ve satışa dönen bir yıl olur. Ziraat Bankası olarak, ziraat odası ile birlikte her zaman çiftçimizin yanındayız. Onları bizim baş tacımız, tabi 2015’te Rusya ile yaşanan sıkıntılar nedeniyle, çiftçilerimizin gelir eksikleri oldu. Ziraat Bankası olarak bu konuda bütün çiftçilerimize ayırt etmeden, yardımcı olmaya her zaman hazırız” diye konuştu.

“İYİ GÜNDE DEĞİL, KÖTÜ GÜNDE DE ÇİFTÇİMİZİN YANINDAYIZ”

Ziraat Bankası olarak her zaman çiftçilerin yanında olduklarını belirten Düzenli, “Ziraat Bankası’na borcu olan, tüm müşterilerimizin borçlarını 60 aya kadar yapılandırabiliyoruz, taksitlendirebiliyoruz, erteleyebiliyoruz. Bu konuda bugün olduğu gibi yarında çiftçimizin yanındayız. Bankamızın bir sloganı var ‘Bir Bankadan Daha Fazlası’. Bu slogan çiftçimiz içinde geçerli. Sadece iyi günde değil, kötü günde de çiftçimizin yanındayız” dedi.

“GELİRLERİ İLE ORANTILI TAKSİTLENDİRME YAPIYORUZ”

Ziraat Bankası’nın tarım sektöründe desteğini arttırarak devam ettirdiğini belirten Şube Müdürü Murat Düzenli, “Bu yapılandırmaları yaparken, sadece anlık değil, nakit akışlarına göre çiftçilerimize vadeler koyabiliyoruz yani gelirleri ile orantılı taksitlendirme yapıyoruz. Tabi Ziraat Bankası her zaman olduğu gibi bundan sonraki dönemde de tarım sektöründe finansman desteğini arttırarak sürdürecek ve ülkemizin tarıma sunduğu hizmetler her zaman üreticilerin yanında olmaya devam edecek. Bu vesile ile başkanımızla sürekli bilgi alış verişi içindeyiz. Bu konuda sorunu olan çiftçimizi şubemize davet ediyoruz, gelsinler sıkıntılarını çözeli diyoruz. Çiftçilerimizin her an yanındayız” ifadelerini kullandı.

ÇELİK: “ÇİFTÇİLERİMİZ İÇİN GEREKEN MÜCADELEMİZİ YAPTIK”

Ziraat Bankası ile sürekli görüş alış verişi içinde olduğunu belirten Gazipaşa Ziraat Odası Başkanı Yusuf Çelik, “Ziraat Bankası’nın müşterilerine yönelik yapmış olduğu yapılandırma, taksitlendirme ve ertelemelerin çiftçilerimiz için iyi bir destek olduğu söyleyebilirim. Çiftçilerimiz için gereken mücadelemizi yaptık.  Müdürümüzle birlikte sürekli bir görüş alış verişi içindeyiz. Çiftçilerimizin yanındayız” dedi.