ÇINAR DERNEĞİ SOSYAL YARDIMLARINA DEVAM EDİYOR

ÇINAR Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği, sosyal ve kültürel faaliyetlerine devam ediyor. İhtiyaç fazlası eşyalarla, ihtiyaç sahibi ailelere ve Suriyeli ailelere yardım edildiğini belirten Çınar Gazipaşa Eğitim Kültür Ve Dayanışma Derneği Başkanı Yunus Koç, yapılan yardımların yeni olmadığını dile getirdi.

CINAR-DERNEGİ-SOSYAL-YARDIMLARINA-DEVAM-EDIYOR-2

Koç, “İhtiyaç fazlası bize verilen eşyaları, kıyafet, ev eşyası ve gıda gibi yardımlarını İlçemizde bulunan ihtiyaç sahibi ailelere ve Suriyeli ailelere ulaştırıyoruz” dedi.

“20-30 AİLEYE YARDIM ULAŞTIRDIK”

Yapılan yardımların 2 yıl gibi bir zamandır devam ettiğini belirten Koç, “Sene başında ilçemize yeni gelen üniversite öğrencilerine eşya ve gıda yardımı yaptık. Son 3 ay içerisinde de çoğunluğu Suriyeli aileler olmak üzere 20-30 aileye eşya ve gıda yardımı yaptık” diye konuştu.

“SOHBETLERİMİZ BAŞARI VE MOTİVASYON ÜZERİNE”

Haftalık yaptıkları gençlik sohbetlerine de değinen Koç, yapılan sohbetlerin bilgilendirme üzerine olduğunu belirtti. Koç, “Bu hafta Sohbetimize Gazipaşa Merkez Anadolu Lisesi Müdürümüz Ahmet Gül hocamız da katıldı. Hocamızla birlikte ideal bir geçlik nasıl yaratılacağını başarılı bir bireyin nasıl oluşturulacağını masaya yatırdık. Ayrıca öğrencilerimize insan hayatında ayrı bir yeri olan başarı ve motivasyon unsurları hakkında bilgiler verdik. Ahmet Gül Hocamıza güzel sohbetinden ve verdiği bilgilerden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

CINAR-DERNEGİ-SOSYAL-YARDIMLARINA-DEVAM-EDIYOR-3