ÇINAR’DAN AİLELERE İDEAL NESİL KONFERANSI

ÇINAR Gazipaşa Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği ve Gazipaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, yarın akşam saat 19.00’da Belediye Kültür Merkezi’nde  ‘İdeal Neslin Yetiştirilmesinde Aile ve Toplumun Rolü’ konulu bir konferans ve söyleşi yapacak.

ÇINARDAN-AILELERE-IDEAL-NESIL-KONFERANSI-2

ÇINAR Gazipaşa Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği ve Gazipaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Gazipaşa Eğitim ve Kariyer Günleri kapsamında, Antalya Vali Yardımcısı Dr. Mestan Yayman’ın konuşmacı olarak katılacağı, ‘İdeal Neslin Yetiştirilmesinde Aile ve Toplumun Rolü’ konulu bir konferans ve söyleşi yapacak. Konferans, yarın akşam saat 19.00’da Belediye Kültür Merkezi’nde yapılacak. Ayrıca, yine Gazipaşa Eğitim ve Kariyer Günleri kapsamında yarın ve Çarşamba günü, bazı okullarda öğrencilere de konferans verilecek. Yarın öğleden sonra, Gazipaşa İmam Hatip Ortaokulu ve Cumhuriyet Ortaokulu’nda 17 Şubat Çarşamba günü öğleden önce Gazipaşa Anadolu Lisesi ve Zeliha Tuncer Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde, öğleden sonra ise Gazipaşa Merkez Anadolu Lisesi’nde konferans verilecek.

“BÜTÜN HALKIMIZ DAVETLİDİR”

ÇINAR Gazipaşa Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Yunus Koç, Yarın akşam saat 19.00’da Belediye Kültür Merkezi’nde yapılacak olan ‘İdeal Neslin Yetiştirilmesinde Aile ve Toplumun Rolü’ konulu konferansa vatandaşları ve velileri davet etti. “Akıcı ve esprili üslubu ile dikkat çeken ve sıra dışı bir insan olan Antalya Vali Yardımcımız Dr. Mestan Yayman Beyi dinlemeyi ve anlattıkları konulardan istifade etmeye bütün dostlarımızı ve velilerimizi bekliyoruz” dedi.

“YARARLI BİR KONFERANS OLACAK”

İdeal bir nesil yetiştirmenin, insanoğlunun en büyük hedeflerinden biri olduğunu belirten Koç, “Bir ailenin en büyük hedeflerinden biri çocuğunu ideal bir birey olarak yetiştirmek istemesidir. Bu konuda bize birikimlerini ve tecrübelerini, Antalya Vali Yardımcımız Dr. Mestan Yayman Bey aktaracak. Öğrencilerimiz ve velilerimiz için yararlı bir konferans olacak” diye konuştu.