“YÜZDE 51’LE BELEDİYEYİ GERİ ALACAĞIZ”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gazipaşa İlçe Başkanı Ömer Güven, İlçe halkının partiye ilgisinin arttığını söyleyerek, 2019 seçimlerinde Gazipaşa’da yüzde 51 oy alarak belediyeyi geri alacaklarını söyledi.

CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Gazipaşa İlçe Başkanı Ömer Güven, ilçe halkının partiye ilgisinin arttığını söyledi. Halkla iç içe olduklarını ifade eden İlçe Başkanı Güven, ev ziyaretleri yaptıklarını kaydetti. Özellikle kırsal kesimlerde ziyaretleri sıklaştırdıklarını kaydeden Güven, “Vatandaşımızın tekrar partimize gelmesini istiyoruz. Bunun içinde gece gündüz demeden çalışıyoruz. Merkez ve özelliklede kırsal mahallelerde vatandaşın evlerine konuk oluyoruz ve gönüllerini alıyoruz. Gittiğimiz yerlerin fotoğraflarını paylaşmayı ben sevmiyorum.  Vatandaşlarımız zaten bizim sahada nasıl çalıştığımızı görüyorlar” dedi.

“2019’DA BELEDİYEYİ GERİ ALACAĞIZ”

Vatandaşın daha önce hangi partiye oy vermiş olmasının önemli olmadığını söyleyen Başkan Güven, “Vatandaş daha önce A veya B partisine oy vermiş olabilir. Bunun bizim için bir önemi yok. Türkiye’nin içinde bulunduğu durumu gören herkes bizim partimize gelmeye başladı. Ülkeyi bu durumdan kurtarmak için o falan partiliydi bu filan partiliydi demenin bir anlamı yok. Bizim partimizin kapısı gelmek isteyen herkese açık” diye konuştu. 2019 yılında CHP’nin Gazipaşa’da yüzde 51 oy alacağını söyleyen Güven, “2019 seçimlerinde Gazipaşa’da yüzde 51 oy olarak belediyeyi geri alacağız. Yüzde 51’in üzerine basa basa söylüyorum, bu oyu alacağız. Bunun bilincinde olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz” şeklinde konuştu.