DERBİ HAZIRLIKLARI BAŞLADI

Antalya Süper Amatör Ligi Play-Off Grubu’nda mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, hafta sonu deplasmanda karşılaşacağı, Kestel Belediyespor maçı hazırlıklarına başladı.

PASALARDAN-SUT-CALISMASI-3

ANTALYA Süper Amatör Ligi Play-Off Grubu’nda mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, Gazipaşa Belediyespor Milli Egemenlik Stadı’nda oynayacağı, Kestel Belediyespor maçı hazırlıklarına dün yaptığı idmanla devam etti. Yapılan idmana tam kadro katılan Paşalar, Teknik Direktör Abdullah Baysal yönetiminde çalıştı. İdman topla birlikte ısınma hareketleri ile başladı. Daha sonra taktik çalışan Paşalar, idmanı çabukluk çalışması ile tamamladı. Gazipaşa Belediyespor, Kestel Belediyespor maçı hazırlıklarını, yarın yapacağı idmanla sürdürecek.

“TAKIM OLARAK İYİ BİR YOLDAYIZ”

İdman sonunda açıklama yapan Gazipaşa Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Baysal, takım olarak iyi bir yolda olduklarını dile getirdi. Baysal, “Gazipaşa Belediyespor olarak Play-Off’larda iyi bir performans sergiledik maç kaybetmedik ve 12 puanla lideriz. Takım olarak iyi bir yoldayız. Bu hafta sonu da derbi nitelinde bir maç oynayacağız, bu maça çok sıkı hazırlanıyoruz. İnşallah emeğimizin karşılığını alırız” dedi.

Öte yandan, idman sonunda Özyiğit Otel yöneticileri Gazipaşa Belediyespor’a moral ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette takıma tatlı ikram eden Özyiğit Otel yöneticileri takımla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Asbaşkan Hüseyin Şengöz, ziyaretten dolayı mutlu olduğunu belirtti. Şengöz, “Dün yaptığımız idmana Özyiğit Otel yöneticileri bir ziyaret gerçekleştirdiler. Ziyarette takıma tatlı ikramında bulunup başarı dilediler. Hepsine teşekkür ediyorum” dedi.

DERBI-HAZIRLIKLARI-BASLADI-3