ESNAFLARA SAĞLIK İNDİRİMİ AVANTAJI

Gazipaşa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Köse, Antalya genelindeki 5 özel hastanede oda personeline, üyelere ve birinci derece yakınlarına sağlık hizmetlerinde indirim avantajı sağlandığını duyurdu.

GAZİPAŞA Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Köse, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin 2015 yılı içerisinde özel sağlık kuruluşları ile protokol imzaladığını ve oda üyelerinin bu kuruluşlardan indirimli olarak yararlanabileceklerini açıkladı.

BEŞ ÖZEL HASTANE İNDİRİM YAPACAK

Oda üyesi esnafları ve birinci derece akrabalarının yararlanabileceği bu indirimlerle ilgili bilgi veren Köse, “Birliğimiz 5 özel sağlık kuruluşu ile imzaladığı protokol ile üyelerimize bu hizmeti sunuyor. Özel Lara Anadolu Hastanesi’nden oda personellerimiz, üyelerimiz ve birinci derece akrabaları 1 Ağustos 2016 tarihine kadar yüzde 30 indirimle tedavi olabilecekler. Özel Olimpos Hastanesi’nde aynı şekilde 18 Ağustos 2016 tarihine kadar yüzde 25 indirimden faydalanacaklar.  Özel Uncalı Meydan Hastanesi’nde 28 Mayıs 2016 tarihine kadar tedavi olabilecekler.  Dünya Göz Hastanesi’nden de yine aynı şekilde 1 Nisan 2017 tarihine kadar yaklaşık iki yıl yüzde 20 indirimden yararlanacaklar. Ayrıca muayene tetkik ve ameliyatın yanı sıra lazer operasyonlarında da üyelerimize indirim yapılacak. Ofm Antalya Hastanesi’nde üyelerimize 1 Nisan 2017 tarihine kadar tüm branşlardaki muayenelerde yüzde 10 indirim yapılacak. Ayrıca yatarak tedavi gören ve ameliyatlılarda hasta katılım payı üzerinden yüzde 20 indirim uygulanacak. Tüm oda personellerimizin, üyelerimizin ve birinci derece yakınlarının bu avantajlardan yararlanmasını tavsiye ediyoruz” dedi.

ESNAFLARA-SAĞLIK-İNDİRİMİ-AVANTAJI-2