FİNİKE MAÇI YARIN

Gazipaşa Belediyespor, Play-Off Grubu 4’üncü maçında yarın saat 14.00’te Finike Belediyespor ile Gazipaşa Şehir Stadı’nda karşılaşacak.

PASALARDAN-SUT-CALISMASI-3

ANTALYA Süper Amatör Ligi Play-Off Grubu’nda mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, yarın saat 14.00’te Gazipaşa Şehir Stadı’nda Finike Belediyespor ile karşı karşıya gelecek. Play-Off maçlarında daha önce çıktığı 3 maçı da kazanarak yoluna namağlup lider olarak yoluna devam eden Paşalar, grubun 4’üncü maçını da kazanmak istiyor. Grubun ilk maçında kendi evinde Kepez Belediyespor’u ve ikinci maçında Kınıkspor’u deplasmanda 3-1’lik skorlarla geçen Belediyespor 3’üncü haftada Korkuteli Belediyespor’u 1-0’lık skorla geçmişti. Paşalar, yarın oynanacak olan Finike Belediyespor maçını da kayıpsız geçmek için mücadele edecek.

“FİNİKE MAÇINI KAZANMAK İSTİYORUZ”

Yarın oynanacak olan Finike Belediyespor maçı hakkında konuşan Gazipaşa Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz, maçı kazanıp galibiyeti taraftara hediye etmek istediklerini söyledi. Şengöz, “Gazipaşa Belediyespor olarak altın çağımızı yaşıyoruz. Play-Off Grubu’nda çıktığımız ilk 3 maçımızı da kazandık. Bu maçı da taraftar desteğini arkamıza alıp maçı kazanmak istiyoruz” dedi.

“TARAFTAR BİZİ YALNIZ BIRAKMASIN”

Yarın oynanacak maç için, taraftardan destek isteyen Şengöz, “Taraftarımızın bu maçta tribünleri doldurmasını istiyorum. Gazipaşa Belediyespor bu maçı taraftarının desteği ile kazanacağına inanıyorum. Belediyespor olarak dün Cumhuriyet Meydanı’nda bir yardım çadırı kurduk. Yağmurlu havaya rağmen iyi bir destek gördük, başta Belediye Başkanımız Adil Çelik olmak üzere Belediyespor’a destek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

FINIKE-MACI-YARIN-2