FUTBOLCULARDAN BİRLİK MESAJI

GAZİPAŞA Belediyesporlu Ali Can Sümbül ve Rafet Poyraz, sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerinden birer mesaj paylaşarak birlik mesajı verdiler. Rafet Poyraz, takım arkadaşlarını Kestel maçında göstermiş olduğu mücadeleden dolayı kutlarken, maçta sakatlanan Faruk’a geçmiş olsun dileklerini gönderdi.

TARAFTARA TEŞEKKÜR ETTİLER

Takımın Bölgesel Amatör Lige çıkacağını yenileyen Poyraz, “On kişi sahada aslanlar gibi mücadele edip, tek kale top oynayan tüm takım arkadaşlarımı canı gönülden kutluyorum. Futbol şansı biraz yanımızda olsaydı her şey daha güzel olacaktı ama sağlık olsun, önemli olan bizleri canı gönülden 90 dakika susmadan destekleyen büyük Gazipaşa taraftarına güzel bir futbol seyrettirmek bizi mutlu etti. Maçta burnu kırılan Faruk Süme kardeşime çok geçmiş olsun. Söylenecek tek şey var, bu takım bu sene Bölgesel Amatör Lige çıkacaktır bundan kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.

“ÜZÜNTÜMÜZÜ MUTLULUĞA ÇEVİRMEK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

Ali Can Sümbül yayınladığı mesajda, mağlubiyetin şahsileştirilmemesi gerektiğini söyledi. Mağlubiyetten dolayı takım olarak çok üzüldüklerini belirten Sümbül, “Yazılacak çok fazla bir şey yok, her arkadaşımın ayağına, yüreğine sağlık. Taraftarımızı mutlu etmeyi çok istedik ama kısmet olmadı. Bu mağlubiyeti kesinlikle şahsileştirmemek gerekiyor. Biz bir aileyiz iyi günde, kötü günde her arkadaşımın arkasındayım, her biri karakterli insanlar. Bizler çok üzgünüz ama bu üzüntümüzü mutluluğa çevirmek için daha çok çalışacağız. Şahsım ve takım arkadaşlarım adına bir kez daha bizi destekleyen herkesten çok özür dileriz” dedi.