PAŞALAR ANTALYAGÜCÜ HAZIRLIKLARINA BAŞLADI

Gazipaşa Belediyespor, 14’üncü haftada karşılaşacağı Antalyagücü maçı hazırlıklarına dün yaptığı idmanla başladı.

PASALAR-ANTALYAGUCU-HAZIRLIKLARINA-BASLADI-2

SÜPER Amatör Ligi 1. Grup’ta mücadele eden temsilcimiz Gazipaşa Belediyespor, 14’üncü haftada karşılaşacağı Antalyagücü maçı hazırlıklarına dün yaptığı idmanla başladı. Gazipaşa Belediyespor Tesisleri’nde gerçekleştirilen idman, Teknik Direktör Abdullah Baysal yönetiminde gerçekleştirildi. İdmana Kestel Belediyespor maçında burnu kırılan kaleci Faruk Süme katılmadı. Faruk’un önümüzdeki günlerde burun ameliyatı olacağı açıklanırken, sahalardan en az üç hafta uzak kalacağı öğrenildi. Dün saat 15.00’te gerçekleştirilen idman düz koşu ile başladı. İdmanın ana bölümünde dayanıklılık çalışması yapıldı. İdman yaklaşık bir buçuk saat sürdü.

“BİRBİRİMİZE KENETLENDİK”

İman sonunda açıklama yapan Gazipaşa Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Baysal, Kestel maçı sonrasında takım içindeki arkadaşlık ortamının daha da güçlendiğine değindi. Baysal, “Kestel maçı sonrasında takım kendi içinde daha fazla kenetlendi. Bu durum hepimizi mutlu etti. Kestel maçındaki mücadelemiz takımı ateşledi” dedi.

“KENDİMİZİ AFFETTİRECEĞİZ”

Kestel Belediyespor maçında, takıma destek veren taraftarlara teşekkür eden Baysal, “Maçı yaklaşık 3 bin kişi takip etti. Gönül isterdi ki bu taraftara galibiyet sevinci yaşatalım ama olmadı. Bu takım koyduğu hedefe ulaşacaktır. Bu güzel taraftarlara kendimizi affettireceğiz. Maç boyunca bize destek veren taraftarlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

KAPTAN TARAFTARLARDAN ÖZÜR DİLEDİ

Gazipaşa Belediyespor takım kaptanı Tanju Özalp, Kestel maçı sonrası sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerinden bir mesaj yayınladı. Kaptan, “Gönül isterdi ki maça gelip bize destek olan herkese galibiyet sevincini yaşatalım ama olmadı. Herkesten ayrı ayrı özür dileriz. Herkesin emeğine yüreğine sağlık, bizi maç sonuna kadar destekleyen taraftara teşekkür eder, onlardan özür dileriz” dedi.

PASALAR-ANTALYAGUCU-HAZIRLIKLARINA-BASLADI-3