GAZİPAŞA BELEDİYESİ FUARDA BOY GÖSTERDİ

Antalya’da hem yaz hem de kış turizmine önemli katkı yapacak ‘6. Antalya Şehircilik ve Teknolojik Fuarı’ dün ziyaretçilerine kapılarını açtı. Fuarda, Gazipaşa Belediyesi de yer aldı.

GAZIPASA-BELEDIYESI-FUARDA-BOY-GOSTERD-2

GAZİPAŞA Belediyesi’nin de stant açtığı fuarda, ilçemizin tarihi, doğal ve kültürel güzellikleri standa gelen misafirlere anlatıldı. Fuarın ilk gününde, Gazipaşa Belediyesi’nin standı oldukça ilgi gördü. Tarihi, doğal ve kültürel güzelliklerin yanında ilçede yetişen ürünler standa gelen misafirlere ikram edildi. Gazipaşa’da yetiştirilen Gazipaşa muzları misafirlerden tam not aldı. Gazipaşa Belediye Başkanı Dr. Adil Çelik, Gazipaşa Belediyesi’nin standına gelen misafirlere, Gazipaşa hakkında bilgiler verdi. Misafirlerle yakından ilgilenen Çelik, herkesi Gazipaşa’ya davet etti.

“STANDIMIZA OLAN İLGİ BİZLERİ MEMNUN ETTİ”

Fuar hakkında açıklama yapan Gazipaşa Belediye Başkanı Dr. Adil Çelik, “Bu yıl 6’ncısı düzenlenen Uluslararası Şehircilik ve Teknolojileri Fuarında Gazipaşa Belediyesi olarak yerimizi aldık. İlçemizin tarihi, doğal ve kültürel güzelliklerini standımıza gelen misafirlerimize anlattık. Oldukça faydalı geçen fuarda standımıza olan ilgi bizleri memnun etti” dedi.

“MİLLETVEKİLLERİMİZ BİZİ YALNIZ BIRAKMADI”

Fuarın birinci günü olmasına rağmen oldukça yoğun geçtiğini belirten Başkan Çelik, “Fuarın kapılarını ziyaretçilere açtığı ilk gün olmasına rağmen oldukça yoğun geçti. Ak Parti Antalya Milletvekillerimiz İbrahim Aydın, Hüseyin Samani ve Mustafa Köse standımıza gelerek bizleri ziyaret etti. Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı ve Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de bizleri yalnız bırakmadı. Böyle önemli bir fuara öncülük ettiği için de kendisine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

“FUAR TURİZM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

Fuarın belediye ile alakalı olduğunu, her ilçenin kendini tanıtması açısından ve turizm faaliyetleri açısından önemli bir reklam olacağını belirten Çelik, “Fuara geçen yıl olduğu gibi bu yılda katılıp, ilçemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz. Fuar belediye ile alakalı görünse de her ilçe kendi reklamını yapacak. Bunun için ilçemizi tanıtmak, turizm için çok önemli olacak” ifadelerini kullandı.

“FUARIN FAYDALARINI GÖRECEĞİZ”

Geçen yıl Nisan ayında yapılan fuarda Gazipaşa’nın doğasını ve tarım ürünlerini tanıtma fırsatlarını bulduklarını belirten Çelik,  “Geçen yıl fuara Gazipaşa ile ilgili videolar ve görseller götürmüştük, bu yılda video ve görsellerden yararlanarak Gazipaşa’mızı misafirlere en iyi şekilde tanıtmaya gayret ediyoruz. Standımıza gelen misafirler, bundan sonra Gazipaşa’yı yakından takip edeceklerini belirttiler. Geçen yıl yapılan fuarın faydasını görmüştük, İnşallah bu yılda fuarın faydalarını göreceğiz” diye konuştu.

GAZIPASA-BELEDIYESI-FUARDA-BOY-GOSTERD-3