HİSAR TURİZM BEĞENİ TOPLADI

Geçtiğimiz günlerde 159 vatandaşı Umre vazifesini gerçekleştirmek için Gazipaşa’dan direkt uçuşlarla Kutsal Topraklara götüren Hisar Turizm, Gazipaşa ve Alanya halkı tarafından büyük beğeni topladı.

TÜM dünya Müslümanlarına, sünneti seniyyeye uygun hac ve umre ibadetini layıkıyla yapma imkanını sunarak, İslamiyetin gülen yüzünü göstermek, misyonu ile kurulan ve birçok vatandaşın Umre hayalini gerçekleştiren Hisar Turizm, Gazipaşa-Alanya Havalimanı’ndan direkt uçuşlarla vatandaşlara daha kolay hizmet sunmaya devam ediyor. Cuma günü 159 vatandaşı duygusal ve bir o kadar coşku ile kutsal topraklara götüren Hisar Turizm, Umreciler ve yakınları tarafından tam not aldı. Yakınlarını Umreye gönderen vatandaşlar, Hisar Turizm’in vermiş olduğu olanaklardan dolayı Hisar Turizm ve çalışanlarına teşekkür ettiler.

THY İLE DİREKT UÇUŞ

MODERN dünyanın imkanlarından, en iyi şekilde istifade ederek ancak sahabe-i kiramın hayatını unutmadan, yüksek ilmi değerlere sahip ehil yetenekli ve tecrübeli ehil rehberler ve profesyonel kadrosuyla, yüksek organize gücü ve hizmet anlayışı ile dünya standartlarında referans bir turizm firması olmak vizyonu ile hareket eden Hisar Turizm, THY’nin direkt uçuşları ile Türkiye’nin birçok noktasından, Umre hayali kuran vatandaşlara hizmet etmeye devam ediyor.

HISAR-TURIZM-BEGENI-TOPLADI-3