“HİZMET ÜRETMEYE GELDİK”

Gazipaşa Belediye Başkanı Dr. Adil Çelik, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. 2 milyon kredi yetkisi aldıklarını belirten Çelik, “Biz hizmet üretmeye geldik. Kredileri hizmet için çekiyoruz” dedi. Çekecekleri krediyi asfalt ve araç alımında kullanacaklarını belirten Çelik, araç alımında rekor kırdıklarını belirtti.

GAZİPAŞA Belediye Başkanı Dr. Adil Çelik, gündeme ilişkin ve yapılacak olan hizmetler hakkında açıklamalarda bulundu. 2 milyon kredi yetkisi aldıklarını belirten Çelik, “Bunun belli bir kısmını asfalt yapımında, belli bir kısmını da kamyon, kepçe ve loder alımında kullanacağız. Biz kredileri hizmet için çekiyoruz. Hizmet üretmeye geldik. İnşallah bunu 2019 yılında göreceğiz” dedi. Yeni alınacak araçlarla birlikte alınan araçların maliyetinin 4 buçuk milyon TL olduğunu belirten Çelik, “Bu Gazipaşa tarihinde bir rekordur. Zaten asfalta, parkede, köy konağında, araç alımında rakamları yıl yıl açıklayacağım. İnşallah 2017 yılında çok daha iyi olacağız” ifadelerini kullandı.

“TÜM GAZİPAŞA İNANSIN”

2019 yılında birçok hizmetin tamamlanacağını belirten Çelik, “Allah’ın izni ile şuna tüm Gazipaşa inansın; 2019 geldiğinde, sıcak asfalt, asfalt, köy konakları, Hacımusa, mendirek, mesire alanlarımız ve sahilimiz, bunları hepsi bitmiş olacak” dedi

“ASFALT ATAĞIMIZ OLACAK”

Sıcak asfalt dökümlerinin bu yıl çok daha olacağını belirten Çelik, “Sıcak asfalt dökümlerimiz bu yıl çok fazla olacak. Parke çalışmalarımız devam ediyor, Bülent Ecevit Caddesi’ne başladık, çarşı içinde çalışmalarımız devam ediyor. Büyük ihalelerimize önümüzdeki günlerde çıkacağız. Mahallelerdeki çalışmalarımız devam ediyor ve buralarda asfalt atağımız olacak” şeklinde konuştu.