“KAZANMAK GÜZEL DUYDU”

Play-Off’larda yenilgi yüzü görmeyen temsilcimiz Gazipaşa Belediyespor, Finike Belediyespor maçı hazırlıklarına bugün yapacağı idmanla başlayacak. Teknik Direktör Abdullah Baysal oynan Korkuteli Belediyespor ve oynanacak olan Finike Belediyespor maçları hakkında açıklamalarda bulundu.

Gazipaşa’yı Antalya Süper Amatör Ligi Play-Off Grub’nda temsil eden Gazipaşa Belediyespor, Finike Belediyespor maçı hazırlıklarına bugün yapacağı idmanla başlayacak. Hafta sonu onanan Korkuteli Belediyespor ve oynanacak olan Finike Belediyespor maçaları hakkında açıklama yapan Gazipaşa Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Baysal, Korkuteli deplasmanında alınan 3 puan için çok mutlu olduğunu dile getirdi. Baysal, “Takım olarak çok güzel bir galibiyet aldık. Play-Off’larda yolumuza kayıpsız devem ediyoruz. Takımımdan çok memnunum, her şey yolunda” dedi.

Takımın Play-Off’larda iyi bir hava yakaladığını belirten Baysal, “Bu hafta iç sahada Finike Belediyespor’u konuk edeceğiz. Bu maçı da kayıpsız atlatıp, 4’te 4 yapmak istiyoruz” diye konuştu.