“KEPEZ MAÇINI KAZANMAK İSTİYORUZ”

Antalya Süper Amatör Lig Palay-Off Grubu’nda mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, hafta sonu oynanacak, Kepez Belediyespor maçı hazırlıklarını sürdürdü. İdman sonun da açıklama yapan Asbaşan Hüseyin Şengöz, Kepez maçını kazanmak istediklerini belirtti.

KEPEZ-MACINI-KAZANMAK-ISTIYORUZ-2

İLÇEMİZİ, Antalya Süper Amatör Lig Play-Off Grubu’nda temsil eden ve grupta liderliğini sürdüren Gazipaşa Belediyespor, hafta sonu Kepez Hasan Doğan Stadı’nda oynanacak olan Kepez Belediyespor maçı hazırlıklarını dün yaptığı antrenmanla sürdürdü. Belediyespor Tesisleri’nde dün saat 15.00’te yapılan antrenmana tüm futbolcular katıldı. Topla birlikte ısınma hareketleri ile başlayan idman, taktik çalışması ile devam etti. İdmanın ana bölümünde gole yönelik hücum organizasyonu çalışan Paşalar, yaklaşık iki saat süren idmanı yan top çalışması ile tamamladı.

“TAKIM OLARAK KAZANMAYI ÇOK İSTİYORUZ”

İdman sonunda açıklama yapan Gazipaşa Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz, Kepez maçı hakkında açıklamalarda bulundu. Şengöz, “Kepez Belediyespor, bu grubun en çok para harcayan takımı. Takıma maddi anlamda ciddi harcamalar yaptılar ama takım para ile olunmuyor. Biz inanarak takım olduk ve yolumuza en iyi şekilde devam ediyoruz. Hafta sonu oynanacak olan maçı takım olarak kazanmayı çok istiyoruz” dedi.

“YENDİK, YİNE YENEBİLİRİZ”

Play-Off Grubu’nun ilk maçında Kepez Belediyespor’u 3-1 gibi bir skorla yendiklerinin altını çizen Asbaşkan Şengöz, “Gazipaşa Belediyespor bu takımı ilk maçında kendi seyircisi önünde 3-1 yenmeyi başardı. Kepez Belediyespor’u ilk maçında yendik, yine yenebiliriz. Ben teknik heyete ve futbolcularıma çok güveniyorum. Gazipaşa halkı da bize güvenmeye devam etsin. Biz onlara sayesinde kendimizi daha güçlü hissediyoruz” ifadelerini kullandı.

KEPEZ-MACINI-KAZANMAK-ISTIYORUZ-3