KINIK MESAİSİ BAŞLADI

Geçtiğimiz hafta sonu kendi sahasında ve seyircisi önünde Kepez Belediyespor’u mağlup edip, Play-Off’lara galibiyetle başlayan Gazipaşa Belediyespor, Kınıkspor maçı hazırlıklarına başladı.

KINIK-MESAISI-BASLADI-2

ANTALYA Süper Amatör Ligi Play-Off Grubu’nda mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, 21 Şubat Pazar günü saat 14.00’te deplasmanda karşılaşacağı Kınıkspor hazırlıklarına başladı. İdman dün saat 15.00’te Teknik Direktör Abdullah Baysal yönetiminde başladı. Düz koşu ve topla birlikte ısınma hareketleri ile başlayan idman dayanıklılık çalışması ile devam etti. İki saat süren idman, göle yönelik hücum organizasyonu çalışması ile son buldu.

Öte yandan uzun süredir sakatlıkları süren Ali Can Sümbül ve Rafet Poyraz takımla çalışmalara başladı.

“İYİ BİR BAŞLANGIÇ YAPTIK”

İdman sonun da açıklama yapan Gazipaşa Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Baysal, hafta sonu oynanan Kepez Belediyespor maçında alınan galibiyet hakkında konuştu. Baysal, “Play-Off’lara daha güzel bir başlangıç olamazdı. Çok iyi bir başlangıç yaptık ve bu iyi başlangıcı diğer maçlarımızda da devam ettirmek istiyoruz” dedi.

“MORALLİ GİDECEĞİZ”

Kınıkspor maçına ilk haftada alınan güzel galibiyetin morali ile gideceklerini belirten Baysal, “Kınıkspor ve Gazipaşa Belediyespor ilk haftayı galibiyetle kapattı. İki takımda moral açısından iyi durumda. Kınıkspor deplasmanına moralli gideceğiz, inşallah moralimiz bozulmadan Gazipaşa’ya döneriz. Bu maçı kazanıp taraftarımızı mutlu etmek istiyoruz. Bu hafta takımın başında olamayacağım ama takımıma çok güveniyorum” diye konuştu.

“ALİ CAN VE RAFET ÇALIŞMALARA BAŞLADI”

Sakat oyuncuları iyileşip takımla birlikte çalışmalara başladığını dile getiren Baysal, “Ali Can ve Rafet uzun süredir takımdan ayrılardı. Takımla birlikte çalışmalara başladılar ve bizi mutlu ettiler. Arkadaşlarımızın Kınıkspor ile oynanacak olan maçta takımdaki yerlerini alacaklar mı daha belli değil. Bunu önümüzdeki günlerde göreceğiz” dedi.

KINIK-MESAISI-BASLADI-3