MAHALLE TOPLANTILARINA DEVAM EDİLDİ

AK Parti Gazipaşa İlçe Başkanı Yakup Pişkin, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Aydıncık Mahallesi’nde istişare toplantısına katıldı. Toplantı Aydıncık Mahalle Başkanı Ali Acun’un evinde yapıldı.

SIYASILERDEN-GAZIPASAYA-AKIN-2

Toplantıya İlçe Başkan Yardımcılarından Sami Yiğit, Mustafa Eyiler, Meclis üyesi Mustafa Türker, Koordinatör Mahmut Büyükakça ve partililer katıldı. Toplantıda, Ak Parti Antalya İl Teşkilatı’nın başlattığı ‘Hedef 5 Yüz Bin Üye’ kampanyasına ve mahallenin sıkıntılarına değinildi. Toplantıya 50- 60 partilinin katıldığını belirten Pişkin, “Mahalle toplantılarımız bir ay boyunca devam edecek. Bu toplantıda İl Teşkilatımızın başlatmış olduğu ‘Hedef 5 Yüz Bin Üye’ kapmaya için bilgiler verip, vatandaşlarımızdan destek istedik” dedi.

“HİZMET GİTMEYEN MAHALLE KALMAYACAK”

Mahalle halkının istek ve sıkıntılarını dinleyen Pişkin, “1 Kasım seçimlerinden sonra geriye çekilip, hizmetlerden ve halktan uzaklaşmadık. Bu tür toplantıları devam ettirip vatandaşlarla istişare toplantılarına devam edeceğiz. Milletimizin sıkıntılarını öğrenelim ki oraya hizmet götürelim. Bu toplantılar sayesinde hizmet gitmeyen mahallemiz kalmayacak” diye konuştu.

“ÜYE KAYDIMIZI ARTIRMAK İSTİYORUZ”

Hedef 5 yüz bin üye kampanyası kapsamında üye kayıtlarını artırmak istediklerini dile getiren Pişkin, “Biz gerekli çalışmalarımızı yapıyoruz. Mahalle başkanlarımız partiye yeni üye kaydı için çalışmalar yapacaklar. Onlara şimdiden teşekkür ediyorum. Yaklaşık 160 üyemiz var biz bunu 250- 300 yapmak için uğraş vereceğiz. Mahalle başkanlarımızın vereceği katkılara ben inanıyorum. Onlar sayesinde ilçemizde koyduğumuz hedefe ulaşacağız” şeklinde konuştu.

MAHALLE-TOPLANTILARINA-DEVAM-EDILDI-3