BAYSAL, DESTEK İSTEDİ

İlçemizi Antalya Süper Amatör Ligi Play-Off grubunda temsil eden Gazipaşa Belediyespor, hafta sonu karşılaşacağı Kepez Belediyespor maçı hazırlıklarına dün yaptığı idmanla devam etti. İdman sonunda açıklama yapan Paşaların Hocası taraftarlardan destek istedi.

PASALAR-YAGMURLU-HAVADA-CALISTI-2

ANTALYA Süper Amatör Ligi Play-Off grubunda mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, Play-Off turu ilk maçında kendi evinde konuk edeceği karşılaşacağı Kepez Belediyespor maçı hazırlıklarını Belediyespor Tesisleri’nde yaptığı idmanla devam ettirdi. Dün saat 14.30’da başlayan idman yaklaşık iki saat sürdü. İdman düz koşu ve topla birlikte ısınma hareketleri başladı. İdmanın ana bölümünde taktik çalışması yapan Gazipaşa Belediyesporlu oyuncunlar, daha sonra gole yönelik hücum çalışması yaptı. İdmanın son bölümünde ise şut çalışması yapıldı.

“İYİ BİR BAŞLANGIÇ YAPMAK İSTİYORUZ”

İdman sonunda açıklama yapan Gazipaşa Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Baysal, hafta sonu oynannacak olan Kepez maçını kazanmak istedikleri söyledi. Baysal, “Hafta sonunda Play-Off müsabakalarının ilk maçında kendi seyircimiz önünde Kepez Belediyespor ile karşılaşacağız. Bu maçı seyircimizin de desteği ile kazanıp iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz” dedi.

“TARAFTARLAR BİZİ YALNIZ BIRAKMASIN”

Play-Off müsabakalarında her zamankinden daha fazla bir destek beklediğini belirten Baysal, “Play-Off müsabakaları atmosferi bakımında çok farklı olacak. Taraftarımızın desteğinebu maçlarda daha fazla ihtiyacımız var. Onun için taraftarlarımız bizi yalnız bırakmasın” şeklinde konuştu.