MENAJERLERİN GÖZDESİ, BELEDİYESPOR

Gazipaşa Belediyespor, play-off’ları garantiledikten sonra futbolcular ve menajerlerin gözdesi oldu. Play-off mücadelesi verecek olan Gazipaşa Belediyespor’a, birçok menajerin futbolcu önerdiği öğrenildi.

MENAJERLERIN-GOZDESI-BELEDIYESPOR-2

ANTALYA Süper Amatör Ligi 1. Grup’ta mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, ligde başarılı bir sonuç elde ederek play-off’larda mücadele edecek. Gazipaşa Belediyespor’un bu başarısını gören ve play-off mücadelelerinde bu takımda oynamak isteyen futbolcuların ve futbolcu menajerlerinin yeni gözdesi oldu. Edinilen bilgiye göre, birçok menajerin Gazipaşa Belediyespor’a futbolcu önerdiği öğrenildi. Süper Amatör Ligde mücadele eden ancak takımları play-off’lara kalamayan bazı oyuncuların da Belediyespor’da oynamak için can attığı ileri sürüldü.

Konu ile açıklama yapan Gazipaşa Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz, bu türde istek ve önerilerin geldiğini doğruladı. Şengöz, “Abdullah Hoca ile birlikte ince eleyip sık dokuyoruz. Gazipaşa Belediyespor yoluna devam ediyor, bazı takımlar için artık lig bitti. Bu takımlarda oynayan oyuncuların bu tür isteklerini normal karşılıyoruz. Ancak bu kolay olacak bir şey değil, alacağımız oyuncuları iyi değerlendirmemiz lazım. Bir çok menajer bize farklı takımlarda oynayan futbolcu önerdi, takıma transfer yapacağız ama bunu yaparken kulübün maddi yapısını göz önünde bulundurarak yapacağız” dedi.

“PETER MANAVGAT MAÇINDA SAHADA OLACAK”

Peter Obochi’nin lisan işlemlerinin tamamlandığını belirten Şengöz, “Peter, bu hafta Manavgat deplasmanında sahada olacak, uzun zamandır lisans işlemleri ile uğraştık. İnşallah Gazipaşa Belediyespor adına hayırlı olur, kendisine ve takımımıza başarılar diliyorum” dedi.

MENAJERLERIN-GOZDESI-BELEDIYESPOR-3