O GÜN, 6 BUÇUK SAAT ELEKTRİKLER YOK

Akdeniz Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi’nden (AEDAŞ) alınan bilgiye göre; 2 Nisan Cumartesi günü saat 10.00 ile 17.30 arasında elektrik kesintisi uygulanacak. Kesintiden Kahyalar Mahallesi başta olmak üzere Özel Trafolu Müşteriler etkilenecek.

HATLARIN bakım çalışması ve hatlara yaklaşan ağaçların kesimi için enerji kesintisi uygulanacağını bildiren AEDAŞ, kesintinin 2 Nisan Cumartesi günü saat 10.00 ile 17.30 arasında yapılacağını duyurdu. Çalışmaların erken bitmesi halinde, hatlara belirtilen saatten önce enerji verilebileceğini bildiren yetkililer, hava muhalefeti veya başka nedenlerle çalışmadan vazgeçilmesi halinde kesintini olmayacağını dile getirdiler.

Akdeniz Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi’nden yapılan açıklama şu şekilde: Vatandaşlarımıza daha kaliteli ve kesintisiz enerji temin edilmesi amacı ile ana hatların bakım çalışması ve hatlara yaklaşan ağaçların kesimi için enerji kesintisi ihtiyacı bulunmaktadır. Şirketimizce söz konusu talep değerlendirilmiş olup, uygun görülen kesinti programı aşağıda sunulmuştur. 02.04.2016 Cumartesi günü 10.00-17.30 saatleri arasında Gazipaşa Trafo Merkezinden enerji alan Kahyalar Fiderinde yapılacak enerji kesintisinden; Kahyalar Mahallesi başta olmak üzere Özel Trafolu Müşteriler etkilenecektir. Çalışmaların erken bitmesi halinde, hatlara belirtilen saatten önce enerji verilebileceği gibi, hava muhalefeti veya başka nedenlerle çalışmadan vazgeçilmesi halinde hatlarda enerji mevcut olacağından, ilgililerin dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir.”