ODANIN TEMELİ DUALARLA ATILDI

Gazipaşa Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi’nin yeni hizmet binasının temeli dualarla atıldı. Şahin tarafından beton mikserin butonuna basılarak temele beton akıtıldı.

GAZİPAŞA Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi’nin yeni hizmet binasının temeli dün saat 10.00’da İstiklal Mahallesi Adliye binası arkasında bulunan inşaat alanında düzenlenen törenle atıldı. Temel atma törenine Belediye Başkan Yardımcısı Adem Kaya, Gazipaşa Koordinatörü Ahmet Büyükakça, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Aktaş, Gazipaşa Müftüsü Nazif Fethi Yalçınkaya meclis üyeleri, siyasi partilerin temsilcileri, Alanya ve ilçeden esnaf ve vatandaşlar katıldı.

ALİ OĞUZ’A SİTEMLİ TEŞEKKÜR

Gazipaşa Müftüsü Nazif Fethi Yalçınkaya tarafından yapılan duanın ardından Kurban kesilen törende, bir konuşma yapan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Şahin, yaptığı konuşmada, binanın yapılmasında katkı sağlayanlara teşekkür etti. Şahin,  “Temelini atmakta olduğumuz hizmet binamızın başta yerini kooperatifimize söz verip, 3 ay gibi bir zaman bekleyip sözünü yerine getiren Ali Oğuz’a teşekkür ederim. Bu yerin alınmasında en ufak tereddüt bile göstermeden yönetim kuruluna yetki veren genel kurula yani çok değerli esnaflarımıza binamızın hayırlı olmasını dilerim” dedi.

TÖRENDE KURBAN KESİLDİ

Konuşmasında, hizmet binasının temelinin atılmasında destek olan Gazipaşa Belediye Başkanı Dr. Adil Çelik’e, belediye meclis üyelerine, Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne, Gazipaşa Koordinatörü Ahmet Büyükakça’ya teşekkür eden Şahin, “Hepimize hayırlı uğurlu olsun” dedi. Gazipaşa Müftüsü Yalçınkaya tarafından yapılan duanın ardından Şahin tarafından beton mikserin butonuna basılarak temele beton akıtıldı. Törende ayrıca Kurban kesildi. Ardından yapılan kavurma esnaf ve vatandaşlara dağıtıldı.

ODANIN-TEMELI-DUALARLA-ATILDI-2