PAŞALAR 2. KEZ PLAY-OFF’LARDA

Antalya Süper Amatör Ligi 2015- 2016 sezonu grup maçları dün oynan karşılaşmalarla sona erdi. 1. Gurup ve 2. Grup’ta ilk 3 sırada yer alan takımlar play-off mücadelesi verecek. 1. Grup’ta mücadele eden Gazipaşa Belediyespor grubu 37 puanla 2’inci sırada bitirerek ilçemizi play-off maçlarında temsil edecek.

ANTALYA Süper Amatör Ligi 1. Grup’ta mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, grup mücadelelerini 2’nci sırada tamamlayarak, ilçemizi play-off müsabakalarında temsil edecek. 2 yıl üst üste play-off mücadelesi verecek olan Paşalar, bu yıl Gazipaşa Belediyespor tarihinde en çok puan toplayan ekip olmayı başardı. Gazipaşa Belediyespor’un tarihine geçen diğer bir olay ise Peter Obochi’nin takıma katılması oldu. Transferi ile birlikte Gazipaşa Belediyespor tarihine geçen Peter, ilk 11’de oynayan ve ilk golü atan yabancı oyuncu olarak da bu alanda tarihe geçti.

PLAY-OFF KURALARI YARIN ÇEKİLECEK

Sezon başından beri Bölgesel Amatör Lig (BAL) için mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, BAL’ın ilk basamağı olan grup maçlarından iyi bir sonuç elde ederek çıktı. İkinci basamak olan play-off müsabakaları için yarın kura çekilecek. Kuralar saat 15.00’te Antalya’da, Vali Alaaddin Yüksel Spor Tesisleri’nde çekilecek.