PAŞALAR DAYANIKLILIK ÇALIŞTI

Gazipaşa Belediyespor 15’inci haftada karşılaşacağı Kepez Belediyespor maçı hazırlıklarına dayanıklılık idmanı yaparak devam etti.

PASALAR-DAYANIKLILIK-CALISTI-2

ANTALYA Süper Amatör Ligi 1. Grup’ta mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, ligin 15’inci haftasında 10 Ocak Pazar günü saat 13.30’da Kepez Hasan Doğan Stadı’nda Kepez Belediyespor ile oynanacak maçın hazırlıklarını dün yaptığı dayanıklılık idmanı ile devam etti. İdman Teknik Direktör Abdullah Baysal Yönetiminde gerçekleştirildi. Yapılan idmana tüm futbolcular katılırken, oyuncuların morallerinin yerinde olduğu gözlemlendi. İdmana topla birlikte ısınma hareketleri ile başlayan Paşalar, idmanın ana bölümünde dayanıklılık çalışması yaptı. Yaklaşık 2 saat süren idman gole yönelik hücum çalışması ile sona erdi.

“LİG DAHA YENİ BAŞLIYOR”

İdmanın sonunda gazetemize açıklama yapan Gazipaşa Belediyespor Teknik Direktör’ü Abdullah Baysal, çalışmalara yoğun bir şekilde devam ettiklerini söyledi. Play-off’lar da oynamayı büyük ölçüde garantilediklerini dile getiren Baysal, “Artık Süper Amatör Ligi’nin son haftalarına yakalaşıyoruz. Gazipaşa Belediyespor büyük ölçüde play-off oynayacak, çalışmalarımıza yoğun bir şekilde devam ediyoruz. Bizim için lig daha yeni başlıyor. Hedefimiz Bölgesel Amatör Lig’e çıkmak” şeklinde konuştu.

“EMEĞİMİZİ TAÇLANDIRMAK İSTİYORUZ”

İdman sonunda açıklama yapan Gazipaşa Belediyespor’un başarılı orta saha oyuncusu Hasan Demir, bu yıl çok iyi çalıştıklarını dile getirdi. Takım içinde arkadaşlık ilişkilerinin üst seviyede olduğunu belirten Demir, “Bu yıl takım olarak çok iyi çalıştık. Çalışmamızın karşılığını iyi futbol oynayarak alıyoruz. Umarım oynadığımız iyi futbolu devam ettiririz. Takım olarak bu yıl emeğimizi Bölgesel Amatör Lig’e (BAL) çıkarak taçlandırmak istiyoruz” dedi.

PASALAR-DAYANIKLILIK-CALISTI-3