PAŞALAR DERBİ HAZIRLIKLARINA DEVAM ETTİ

ANTALYA Süper Amatör Ligi Play-Off grubu’nda mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, 12 Mart Cumartesi günü deplasmanda oynayacağı Kestel Belediyespor maçı hazırlıklarına devam etti.

SEVGILILER-GUNU-HEDIYESI-VERMEK-ISTIYORUZ-2

Lider Gazipaşa Belediyespor, Antalya Süper Amatör Ligi Play-Off grubu 5’inci haftasında karşılaşacağı Kestel Belediyespor maçı hazırlıklarına devam etti. 12 Mart Cumartesi günü saat 14.00’te Alanya Milli Egemenlik Stadyumu’nda oynanacak olan maçın hazırlıklarını, Gazipaşa Belediyespor Tesisleri’nde sürdüren Paşalar’da morallerin bir hayli yüksek olduğu gözlendi. Dün yapılan idman Teknik Direktör Abdullah Baysal yönetiminde gerçekleştirildi. Topla birlikte ısınma hareketleri ile başlayan idman dayanıklılık çalışması ile devam etti. Yaklaşık 2 saat süren hazırlıklar duran top ve şut çalışması ile son buldu.

“KAZANMAYA ALIŞTIK”

İdman sonrası açıklamalarda bulunan Gazipaşa Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Baysal, Kestel Belediyespor maçının zor olacağını ancak maçı kazanmak için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti. Baysal, “Kazanmaya alışmış bir takımımız var. Futbolda kazanmak ve kaybetmek her zaman olan bir durum ancak, kaybetmeyi aklımızdan geçirmiyoruz. Kazanmak için sahaya çıkıp mücadele edeceğiz” dedi.

PASALAR-DERBI-HAZIRLIKLARINA-DEVAM-ETTI-3