PAŞALAR DESTEK ÇADIRI KURUYOR

Antalya Süper Amatör Ligi Play-Off Grubu’nda mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, bugün 10.00’da Cumhuriyet Meydanı’nda destek çadırı kuracak. Destek çadırında Gazipaşa Belediyespor’a ait forma ve atkılar satılacak. Programa futbolcular, teknik heyet ve Belediyespor yönetimi de katılacak.

GAZİPAŞA’YI, Antalya Süper Amatör Ligi Play-Off Grubu’nda en iyi şekilde temsil eden ve aldığı başarılı sonuçlarla ilçe halkının yüzünü güldüren Gazipaşa Belediyespor, bugün saat 10.00’da Cumhuriyet Meydanı’nda destek çadırı kuracak. Gazipaşa Belediyespor forma ve atkıların satılacağı çadırda, Gazipaşa Belediyespor oyuncuları, yönetimi ve teknik heyeti de yer alacak.

“DESTEĞE ŞİMDİ İHTİYACIMIZ VAR”

Konu hakkında açıklama yapan Gazipaşa Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz, “Gazipaşa Belediyespor çok zorlu bir süreçten geçiyor. Play-Off Grubu’nda 3’te 3 yaptık ve lideriz. Bütün bölge bizi konuşuyor. İnşallah önümüzdeki maçları alıp şampiyon olmak istiyoruz. Tabi ki işin ekonomik boyutu çok önemli. Paraya çok ihtiyacımız var. Bunun için herkes elini taşın altına koysun. Karınca kararınca, bir forma, bir atkı dahi olsa bunları satın alarak da takıma destek olabilirler. Esnaflarımızdan, işadamlarımızdan bu süreçte destek istiyoruz. Sezon sonu verilecek olan destek bir işe yaramaz. Desteğe şimdi ihtiyacımız var. Şimdiden herkese teşekkür ediyorum” dedi.

PASALAR-DESTEK-CADIRI-KURUYOR-2