PAŞALAR GİBİ KARŞILANDILAR

Antalya Süper Amatör Ligi Play-Off Grubu’nun ikinci haftasında Kınıkspor’u deplasmanda 3-1 mağlup ederek Gazipaşa’ya lider dönen Gazipaşa Belediyespor, Paşalar 1973 Taraftar Gurubu’nun hazırladığı karşılama töreni ile ilçede paşalar gibi karşılandı.

ANTALYA Süper Amatör Ligi Play-Off Grubu’nda mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, deplasmanda aldığı Kınıkspor galibiyeti ile Gazipaşa’yı sevince boğdu. Play-Off Grubu ikinci haftasında çıktığı ikinci maçı da kazanarak ikide iki yapan Gazipaşa Belediyespor, bu sonuçla Play-Off Grubu’nda liderliğe oturdu. Grubun iki zorlu ekibi olan ve maddi anlamda ciddi desteler alan, Kepez Belediyespor ve Kınıkspor’u aynı skorla geçen Paşalar’ın yoluna kayıpsız devam etmesi, Gazipaşa halkını ve Belediyespor taraftarlarını oldukça mutlu etti.

HAZIRLIKLARI PAŞALAR 1973 YAPTI

Deplasmanda Kınıkspor ile karşılaşan Belediyespor maçı Burak (2) ve Serkan’ın golleri ile 3-1 kazandı. Maçın bitmesinin ardından, Belediyespor’un galibiyeti sosyal medyada ve ilçede geniş yankı uyandırdı. Bu sonucun ardından, Paşalar 1973 harekete geçerek, Taraftar Gurubu Başkanı Murat Ergin (Guru) önderliğinde, Gazipaşa Belediyespor taraftarlarını ve Gazipaşa halkını, takımı gece karşılamak için örgütledi. Saat 21.00’de; formalarını, bayraklarını ve atkılarını alan taraftar Cumhuriyet Meydanı’na akın etti. 1 saat sonra toplanan kalabalık Gazipaşa Belediyespor otobüsünü karşılamak için konvoylar halinde meydan ayrıldı. Takımı karşılayan taraftarlar, takımla birlikte şehir içinde konvoy yaptı.

MEYDANDA COŞKULU ANLAR YAŞANDI

PASALAR-GIBI-KARSILANDILAR-2

Konvoyun ardından Cumhuriyet Meydanı’na gelen futbolcular, taraftarların meşale gösterisi ile karşılandı. Takım otobüsünden inen futbolcular, teknik heyet ve yönetim taraftarı selamlarken, birçok taraftarın katıldığı karşılama töreninde Belediyespor için dakikalarca tezahüratlar atıldı. Coşkunun iyice arttığı anlarda taraftarlar ve futbolcular meydanda oyun havası eşliğinde göbek attılar. Yaklaşık bir saat süren karşılama töreni Gazipaşa Belediyespor Asbaşkan Hüseyin Şengöz’ün yaptığı konuşma ile son buldu.

“HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM”

Alınan galibiyetten dolayı mutlu olduğunu belirten Şengöz karşımla törenine gelen herkese teşekkür etti. Şengöz, “Gece geç saatlere kadar bekleyip muhteşem bir karşılama yapan Gazipaşa Belediyesporlu futbolcuları onura eden. Bu organizasyonu tertipleyen Paşalar 1973 Taraftar Gurubu Başkanı Murat Ergin’e (Guru) ve soğuk havaya rağmen bizi bekleyip karşılayan herkese Gazipaşa Belediyespor Kulübü olarak sonsuz teşekkür ederim” dedi.

PASALAR-GIBI-KARSILANDILAR-3