PAŞALAR KEPEZ’E BİLENİYOR

Gazipaşa Belediyespor, Play-Off grubun ilk maçında karşılaşacağı Kepez Belediyespor maçı hazırlıklarını sürdürdü. İdmana takıma yeni transfer olan oyuncular ve sakatlığı geçen Aysan Akkaş’ta katıldı.

KEPEZ-MESAISI-BASLADI-2

ANTALYA Süper Amatör Play-Off Grubu’nda mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, Play-Off grubu ilk maçını oynayacağı Kepez Belediyespor maçı hazırlıklarını dün saat 15.00’te Belediyespor Tesisleri’nde yaptığı çalışma ile sürdürdü. İdmana Peter Obochi’den sonra takıma yeni katılan Mustafa Sevindik, Güzel Sargın, Tunahan Ersoy ve sakatlığı düzelen Aysan Akkaş’ta katıldı. İdman Teknik Direktör Abdullah Baysal yönetiminde başladı. Topla birlikte ısınma hareketleri ile başlayan idmanın ana bölümünde dayanıklılık çalışması yapıldı. Yaklaşık iki saat süren idman duran top ve şut çalışması ile son buldu.

“PLAY-OFF’LAR ÇETİN GEÇECEK”

İdman sonrasında açıklama yapan Gazipaşa Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Baysal, Play-Off müsabakaları için çok iyi bir çalışma dönemi geçirdiklerini belirtti. Baysal, “Önümüzde çok iyi takımlarla karşılaşacağımız bir dönem var. Play-Off müsabakaları çok çetin geçecek. Gazipaşa Belediyespor ve diğer takımların güçleri ortada. Bütün maçlar zor ve bir o kadar zevkli geçecek” dedi.

“YAĞMUR ÇAMUR DEMEDEN ÇALIŞIYORUZ”

Yeni transferlerinde takıma katılması ile birlikte çalışmalara hız verdiklerini belirten Baysal, “Maçlara ciddi bir biçimde hazırlanıyoruz. Önümüzde zor ama aydınlık bir yol var, bu yolun sonuna kadar gitmek için yağmur çamur demeden çalışıyor ve çalışmaya devam edeceğiz. Gazipaşa Belediyespor’u hak ettiği Bölgesel Amatör Lig’e çıkarmak için elimizden geldiği kadar mücadele edeceğiz” şeklinde konuştu.

PASALAR-KEPEZE-BILENIYOR-3