PAŞALAR PLAY-OFF’A YALNIZ YÜRÜMEDİ

Gazipaşa Belediyespor’un hazırladığı, Kaynaşma ve Destek Gecesi muhteşem bir programla önceki akşam saat 19.00’da Yusuf Yıldız ve Ümit Akçıl’ın ortak sunumu ile Kamara Cafe & Bistro’da yapıldı. Programda, Gazipaşalı ve Gazipaşa Belediyespor’a gönül vermiş işadamları ve kurum amirleri tarafından Gazipaşa Belediyespor’a 68 bin 250 TL bağış toplandı.

GAZİPAŞA Belediyespor’un hazırladığı Kaynaşma ve Destek Gecesi, Yusuf Yıldız ve Ümit Akçıl’ın ortak sunumu ile Kamara Cafe & Bistro’da muhteşem bir organizasyonla yapıldı. Programın ev sahipliğini, Gazipaşa Beldeye Başkanı ve aynı zamanda Gazipaşa Belediyespor Kulübü Başkanı Dr. Adil Çelik ve Gazipaşa Belediyespor Kulübü Asbaşkanı Hüseyin Şengöz yaptı. Programa, Gazipaşa Kaymakamı Kadir Ekinci, Ak Parti Gazipaşa İlçe Başkanı Yakup Pişkin, Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Kemal Sarıyıldırım, Gazipaşa Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ali Doğan, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Şahin, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Köse, Gazipaşa Ziraat Odası Başkanı Yusuf Çelik, Gazipaşa Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı ve Çörüş Mahallesi Muhtarı Rafik Akca, Gazipaşalı ve Gazipaşa Belediyespor’a gönül vermiş işadamları katıldı.

Program akşam yemeğinin ardından, Gazipaşa Belediyespor için hazırlanan tanıtım filminin gösterimi ile başladı. Filmin ardından konuşmasını yapmak için Gazipaşa Belediyespor Kulübü Asbaşkanı Hüseyin Şengöz sahneye çıktı. Konuşmasında son iki yılda elde edilen başarılardan söz eden Şengöz, kaynaşma gecesi için mekanı bedelsiz tahsis eden, Kamara Kafe sahibi Murat Büyükakça ve gecede emeği geçen herkese teşekkür etti.

“KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMASINA BAŞLADIK”

Göreve geldikleri günden itibaren Gazipaşa Belediyespor’un hem sportif hem de tesisleşme alanında bir ivme yakaladığını belirten Şengöz, “2014-2015 sezonuna kadar kulübümüz orta sıralarda yer alarak ligden düşmemiştir. 26 Mayıs 2014 yılında belediye başkanımız Dr. Adil çelik beyle göreve geldik. Göreve gelir gelmez başkanımızın talimatlarıyla kulübümüzü kurumsal kimlik çalışmasına başladık. İlk olarak kulübümüzün simgesi olacak bir logo oluşturduk. Kulübümüze ait amatör sporda olmayan web sitesi kurduk. Çok kötü görüntü oluşturan yedek kulübelerini daha modern bir hale getirdik. Amatör sporda bir ilk olan elektronik skorboard kurduk. Sporcu sağlığı açısından sakıncalı olan kale direklerimizi TFF standartlarında alüminyum portatif kale direkleriyle değiştirdik. En büyük sıkıntımız deplasman maçlarına giderken yaşadığımız ulaşım sorunumuzdu. Belediye başkanımızın desteğiyle kulübümüze bir adet otobüs kazandırdık. 2014-2015 sezonunda süper amatörde ilk kez Play-Off’lara çıkma başarısını gösterdik. Play-Off finallerinde gücümüzün yettiği kadar mücadele ettik.

“2015-2016 SEZONUNA HIZLI BİR GİRİŞ YAPTIK”

Gazipaşa Belediyespor’un ulaşamadığı başarılara imza attıklarını belirten Şengöz, “2015-2016 sezonuna hızlı bir giriş yapan takımımız oynadığı Doğu Grubu’nda 16 maçta 37 puan alarak Kestel Belediyespor’un arkasından grup maçlarını 2. olarak tamamlamıştır. Gazipaşa Belediyespor tarihinde Play-Off’a çıkmayı 4 hafta önce garantileyerek görülmemiş bir başarı elde etmiştir. Bu yıl bir üst lig olan Bölgesel Amatör Lig’e çıkmaya çok yaklaştık. Gazipaşa halkının desteğini de arkamıza alarak hedefimize ulaşıp ilçemizi en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz” diye konuştu.

“FUTBOLCULARIMA GÜVENİM TAM”

Bu yıl Play-Off finallerinde çok ciddi rakipleri olduğunu dile getiren Şengöz, “Hem ekonomik olarak hem kadro olarak işimiz çok daha zor ama yüreği ile oynayıp formasını ıslatan futbolcularıma güvenim tam. Bu süreçte her zaman bizlerden desteğini esirgemeyen siz değerli iş adamlarına, kurum amirlerine, sivil toplum örgütü temsilcilerine fedakar taraftarlarımıza her zamankinden daha çok ihtiyacımız var. Gazipaşa’nın tek spor kulübü olan Belediyespor’umuzu hak ettiği yere getirmek için sizlerin desteğini bekliyoruz. Bizleri bu yolda yalnız bırakmayacağınıza inancımız tam” dedi.

“HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM”

Gazipaşa Belediyespor’a maddi ve manavi destek veren bütün herkese tek tek teşekkür eden Gazipaşa Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz, “Gazipaşa Belediyespor’un 2 sezondur başarısında en büyük pay hiç kuşkusuz Belediye Başkanımız ve aynı zamanda kulübümüzün başkanı Sayın Dr. Adil Çelik Beye aittir. Gazipaşa Belediyespor stadyumumuzda oynadığımız maçlarımızda emniyet ve sağlık tedbirlerini aldırarak güvenli maç oynamamızı sağlayan Kaymakamımız Kadir Ekinci Beye teşekkürlerimi arz ederim. Gazipaşa Belediyespor için büyük bir şans olan gençlerimizin spordaki idolü Belediye ve aynı zamanda kulübümüzün de başkanı olan Dr. Adil Çelik Beye şükranlarımı sunuyorum. Bu sezon Gazipaşa Belediyespor’a destek olan iş adamlarımız tabi ki vardı. Kulübümüze bu yıl 45.000 TL ile en büyük nakdi desteği veren Gazipaşa’nın tanınmış iş adamlarından Sami Cılız’a teşekkür eder hayırlı kazançlar dilerim. 2015-2016 sezonunda takımımıza forma sponsoru olan Korkmaz Beton sahibi Kemal Korkmaz Beyefendiye teşekkür ederim. Gazipaşa Belediyespor alt yapı gelişim ligine kurs açarak ciddi destek verip bizi bu yükten kurtaran Halk Eğitim Müdürümüz Sayın Ali Doğan Hocamıza teşekkür ederim. Ayrıca bu sezon takımımıza gıda yardımı yapan Gazipaşa esnaflarından Mustafa Sertgöz’e, takımımızın su ve meşrubat ihtiyacını karşılayan iş adamı Emre Köse’ye, takımımıza medikal ve tıbbi ilaç yardımı yapan esnaflarımızdan Recep Değirmenci’ye kulübüm adına teşekkür eder işlerinde başarılar dilerim. Aynı zamanda bu yıl takımımızı bu seviyeye getiren Teknik Direktör Abdullah Baysal Hocamıza sahada özveriyle fedakarca mücadele eden futbolcularımıza her şartta bizden desteğini esirgemeyen taraftarlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Hepinize davetimizi kırmayarak gecemize katıldığınız için teşekkür eder iyi eğlenceler dilerim” dedi.

“ARKADAŞLARIMA ÖN AYAK OLMAK İÇİN BURADAYIM”

Asbaşkan Hüseyin Şengöz’den sonra konuşmak için sahneye çıkan Gazipaşa Belediyespor’un başarılı oyuncusu Rafet Poyraz, Gazipaşa halkının desteği ile takımın Bölgesel Amatör Lig’e çıkacağını söyledi. Poyraz, “Buraya gelirken kafamda soru işaretleri vardı ama Asbaşkanımızla görüşmemizden sonra ve 4 ay dibi kısa bir sürede takımı bu hale getirmemizden sonra kafamdaki soru işaretlerinden kurtuldum. Gelecek nesillere ve arkadaşlarıma ön ayak olmak için buradayım. Biz bir aileyiz bu takımı Play-Off’lara kadar getirdik. Şimdiki hedefimiz sizlerinde desteği ile Bölgesel Amatör Lig’e çıkarmak. Benim soyadım Poyraz, bu poyrazı ben bugüne kadar her yerde estirdim bundan sonra burada bu yürekli insanlarla estireceğim. Buraya geldiğiniz için hepinize teşekkür ederim, Pazar günü hepinizi statta görmek istiyorum” diye konuştu.

“BURADA ÇOK GÜZEL BİR AMAÇ İÇİN BULUŞTUK”

Rafet Poyraz’dan sonra konuşmasını yapmak için sahneye çıkan Gazipaşa Belediye Başkanı ve aynı zamanda Gazipaşa Belediyespor Kulübü Başkanı Dr. Adil Çelik, Gazipaşa Belediyespor’un başarısından dolayı futbolcuları kutladı. Çelik, “Ben gençlerimizi yürekten kutluyorum çünkü onlar formalarını ıslatarak, hak ederek buraya geldiler. Gazipaşa, Antalya’da bu sene adından çok söz ettirdi. Ben belediye başkanları ve diğer arkadaşlarla görüştüğüm zaman, herkesin dediği bir şey var, ne oldu Gazipaşa’ya? Gençler yürekleri ile oynadı. Ben onları canı gönülden kutluyorum. Tabi ki bizim amacımız, elimizden geldiğince, imkanlarımız oldukça gençlerimize destek olmak. Buraya gelen bizleri yalnız bırakmayan dostlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

“BELEDİYESPOR’UN HER ZAMAN YANINDA OLACAĞIZ”

Son olarak konuşmasını yapmak için sahneye çıkan Gazipaşa Kaymakamı Kadir Ekinci, takımı bir an önce Bölgesel Amatör Lig’de görmek istediğini belirtti. Ekinci “Bu güzel gecede sizlerle birlikte olmaktan oldukça mutluyum. Spor kulüplerin hepimizin bildiği üzere iki hedefi vardır. Bunlardan birisi, temsil ettiği ili ve ilçeyi gittiği her yerde tanıtmaktır. Bir diğeri ise geçleri kötü alışkanlıklardan uzaklaştırarak spora teşvik etmektir. Bu iki hedefi de haklıyla yerine getiren Gazipaşa Belediyespor’umuza ben yürekten teşekkürlerimi sunuyorum. Seyircilerimizi ve gençlerimizi spor için ateşli görünce ben mutlu oluyorum. Gazipaşa Kaymakamlığı olarak bugüne kadar olduğu gibi,  bundan sonrada Gazipaşa Belediyespor’un her zaman yanında olacağız.

BELEDİYESPOR GÖNÜLLÜLERİNE PLAKET VERİLDİ

Gecede Gazipaşa Belediyespor’a gönül veren, takıma her türlü maddi ve manevi yardımda bulanan idari amirlere ve işadamlarına plaketler verildi. Maçların güvenli bir şekilde oynanmasını sağlayan ve bu konuda gereken özeni gösteren Gazipaşa Kaymakamı Kadir Ekinci’ye, yapmış olduğu hizmetlerden dolayı plaket verildi. Ekinci’ye plaketini Gazipaşa Belediye Başkanı Dr. Adil Çelik verdi.

Gazipaşa Belediyespor’a desteklerini biç bir zaman eksik etmeyen Gazipaşa Belediye Başkanı Adil Çelik’e plaketini, Gazipaşa Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz verdi. Gazipaşa Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ali Doğan plaketini, Ak Parti Gazipaşa Belediye Meclis Üyesi Mustafa Avcı’nın elinden alırken, yoğun programından dolayı geceye katılamayan Sami Cılız’ın plaketini Gazipaşa Belediyespor’un eski futbolcusu Tugay Özarslan aldı. Özarslan’a plaketi Gazipaşa Kaymakamı Kadir Ekinci verirken, her zaman Gazipaşa Belediyespor’un yanında olan, takımın su ve meşrubat ihtiyaçlarını karşılayan Emre Köse’nin plaketi Gazipaşa Belediye Başkanı Dr. Adil Çelik verdi. Gazipaşa Belediyespor’a gıda yardımı yapan Gazipaşa esnafı Mustafa Sertgöz plaketini, Gazipaşa Belediye Başkan Yardımcısı Adem Kaya’nın elinden aldı. Takıma medikal ve tıbbi ilaç yardımı yapan esnaflarımızdan Recep Değirmenci’ye plaketini Beldiyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz, Gazipaşa Belediyespor’u buralara getiren ve emek veren Teknik Direktör Abdullah Baysal’a plaketini ise Hal Müdürü Mehmet Aykal verdi. Gazipaşa Belediyespor oyuncularına verilen plaketi takım adına Rafet Poyraz aldı. Poyraz, plaketi Ak Parti Gazipaşa Belediye Meclis Üyesi Kemal Sarıyıldırım’dan aldı.

BELEDİYESPOR’A 68 BİN 250 TL BAĞIŞ TOPLANDI

PROGRAM sonun da Gazipaşa Belediyespor’a toplam 68 bin 250 TL bağış toplandı. En yüksek bağısı geceye işlerinden dolayı katılamayan ve destek programına telefonla bağlanan, AKC Madencilik İşletme sahibi Sami Cılız, açık artırma usulü ile satılan dört numaralı futbol topuna 10 bin TL vererek yaptı. Sami Cılız’ı, bir numaralı topa 7 bin TL veren Zümrüt Maden sahibi Veysel Çetin takip etti. İki numaralı topa Gazipaşa Belediyespor’un forma sponsoru olan Korkmaz Beton sahibi Kemal Korkmaz 6 bin TL vererek Gazipaşa Belediyespor’a destek oldu. MKM İnşaat işletmecisi Caner Sarıyıldırım bir numaralı eşofman takımına 6 bin TL verdi ve Belediyespor’a desteğini esirgemedi. Emre Köse İki numaralı eşofman takımına, Kadir Tuncer dört numaralı topa, Recep Değirmenci bir numaralı formaya 5’er bin TL Gazipaşa Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı ve Çörüş Mahallesi Muhtarı Rafik Akca iki numaralı formaya bin TL vererek takıma destekte bulundular.

Açık artırma dışında kulübe nakdi yardım da yapıldı.

Mustafa Avcı, Fatih Durusoy, Mustafa Şahin, Mustafa Köse, Manşet Gazetesi, Semra Yalçın Bilgiç, İş Bankası Müdürü Deniz Kadalak ve Vakıflar Bankası Müdürü Ali Üstün Gazipaşa Belediyespor’a 2’şer bin TL bağış yaptılar. Gazipaşa Ziraat Odası Başkanı Yusuf Çelik Bin 250 TL bağış yaparak Belediyespor’a katkıda bulundu. Kemal Sarıyıldırım,  Hasan Özgenç, Ahmet Tekin, İbrahim Baysal ve Halk Bankası Müdürü Recep Vural Biner TL ile Gazipaşa Belediyespor’a katkı sağlayan isimler oldu.

Program sonunda Gazipaşa Belediyesporlu oyuncular ve Belediyespor yönetimi doyasıya eğlenerek Play-Off’lar öncesi moral depoladı. Asbaşkan Hüseyin Şengöz, Teknik Direktör Abdullah Baysal ve futbolcular oyun havası eşliğinde sahnede göbek attılar.  Yeni transfer Peter Obochi gecede neşeli ve sempatik tavırları ile davetlilerin gözdesi oldu. Program sonun da Gazipaşa Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz, takıma destekte bulunan herkese teşekkür etti.

PASALAR-PLAYOFFA-YALNIZ-YURUMEDI-2