PAŞALAR SAHAYA İNDİ

BÖLGESEL Amatör Lig’e (BAL) çıkma mücadelesi verecek olan temsilcimiz Gazipaşa Belediyespor, Play-Off turu ilk maçında karşılaşacağı Kepez Belediyespor maçının hazırlıklarına dün saat 15.00’te Belediyespor Tesisleri’nde yaptığı idmanla başladı.

PASALAR-YAGMURLU-HAVADA-CALISTI-2

Teknik Direktör Abdullah Baysal yönetiminde yapılan idman, düz koşu ve ısınma hareketleri ile başladı. İdmanın ana bölümünde dayanıklılık çalışması yapan Belediyesporlu oyuncuların bir hayli neşeli oldukları gözlendi. Yaklaşık iki saat süren idman duran top çalışması ile son buldu.

“LİG YENİDEN BAŞLIYOR”

İdman sonunda açıklama yapan Gazipaşa Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Baysal, Play-Off turunda karşılaşacakları takımların bu yılın en iyi takımları olduğuna değindi. Baysal “Kestel Belediyespor ve Kepez Belediyespor bizimle birlikte grubun en iyi takımlarındandı. Bu iki takımında ne kadar kaliteli takımlar olduğunu ayrıca Kınık, Finike ve Korkutelispor’un da kaliteli ekipler olduğunu biliyoruz. Bizde Gazipaşa Belediyespor’a yakışan mücadelemizi maçlarda sahaya yansıtarak BAL için elimizden gelen mücadeleyi vereceğiz. Normal sezon bitti ama lig yeniden başlıyor” dedi.