PAŞALAR’A MORAL VERDİLER

Play-Off’larda başarılı sonuçlar alan ve ilçe genelinde büyük bir yankı uyandıran Gazipaşa Belediyespor’a moral vermek için Akçıl Kafe ve İlçe Emniyet Müdürlüğü mensupları börek ve tatlı ikramında bulundular.

GAZİPAŞA’YI, Antalya Süper Amatör Ligi Play-Off Grubu’nda temsil eden Gazipaşa Belediyespor, Play-Off müsabakalarında aldığı başarılı sonuçlar ilçe genelinde büyük yankı uyandırdı. Paşalar’ın almış olduğu başarılı sonuçlar için takıma moral vermek için, Akçıl Kafe sahibi Ahmet Akçıl ve İlçe Emniyet Müdürlüğü mensupları, börek ve tatlı ikramında bulundular.

“İNŞALLAH ŞAMPİYONLUĞA ULAŞIRIZ”

Önce gün akşam saatlerinde Gazipaşa Belediyespor’u Akçıl Kafe’de ağırlayan işletme sahibi Ahmet Akçıl, takıma börek ve tatlı ikramında bulundu. Geceye Gazipaşa Belediye Başkanı ve aynı zamanda Belediyespor Başkanı Dr. Adil Çelik, Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz, Teknik Direktör Abdullah Baysal, Paşalar 1973 Taraftar Grubu Başkanı Murat Ergin (Guru) ve futbolcular katıldı. Takıma moral vermek için iş yerinde ağırlayan ve Belediyespor’a ikramda bulunan işletme sahibi Ahmet Akçıl, her zaman Gazipaşa Belediyespor’un yanında olduklarını belirtti. Akçıl, “Takımımız bu sene büyük işler başardı ve başarmaya da devam ediyor. İnşallah yolun sonunda şampiyonluğa ulaşırız” dedi.

PAŞALAR’A EMNİYET MORALİ

Aldığı başarılı sonuçlarla her gün ziyaretçi akınına uğrayan Gazipaşa Belediyespor’a dünkü idmandan sonra, Gazipaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri de ziyarette bulundu. Ziyarete gelen polisler Gazipaşa Belediyesporlu oyunculara tatlı ikramında bulundu.

“HEPSİNE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Gazipaşa Belediyespor’a gösterilen ilgiden dolayı çok mutlu olduğunu belirten Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz “İlçemizin gözde mekanı Akçıl Kafe, Gazipaşa Belediyespor futbolcularına Korkuteli Belediyespor galibiyeti nedeniyle börek ve tatlı ikramında bulunup başarılar diledi. Bu güzel ortama, Belediye Başkanımız Dr. Adil Çelik Başkanımızda Katıldı. Bizi Yalnız bırakmayan Başkanımıza ve Akçıl Kafe sahibi Ahmet Akçıl Beyefendiye teşekkür eder, işlerinde hayırlı kazançlar dilerim. Dün idmandan sonra İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden polis arkadaşlarımız geldi ve takıma moral verip tatlı ikram ettiler. Gazipaşa Belediyespor’a moral veren herkese ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

PAŞALARA-MORAL-VERDILER-2