PAŞALAR’DA HEDEF 3’TE 3

Antalya Süper Amatör Ligi Play-Off Grubu’nda mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, yarın saat 14.00’te deplasmanda Korkuteli Belediyespor ile karşı karşıya gelecek.

PASALARDA-HEDEF-3TE-3-2

GAZİPAŞA’YI, Antalya Süper Amatör Ligi Play-Off Grubu’nda mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, Play-Off Grubu’nda yarın saat 14.00’te Korkuteli Belediyespor’a konuk olacak. Grubun ilk iki haftasında güçlü rakipleri Kınık ve Kepez’i 3-1’le geçen Gazipaşa Belediyespor, 3’te 3 peşinde. Bugün öğle saatlerinde Korkuteli’ne hareket edecek olan Paşalar’da hedef 3. Maçı da kazanmak.

Gazipaşa Belediyespor bu maçın hazırlıkları kapsamında dün Gazipaşa Belediye Tesisleri’nde son idmanını yaptı. İdman Gazipaşa Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Baysal yönetiminde yapıldı. İdmana düz koşu ile başlayan Paşalar idmanı çift kale maç çalışması ile tamamladı.

“KAZANMAK İÇİN GİDİYORUZ”

İdman sonunda açıklama yapan Gazipaşa Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Baysal maçı kazanmak için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti. Baysal, “Takım olarak moralimiz çok iyi Play-Off’lara çok iyi bir başlangıç yaptık ve bunu devem ettirmek istiyoruz. Korkuteli’ne kazanmak için gidiyoruz. İnşallah 3 puanla dönüp ilçemizi mutlu ederiz” dedi.

“PAŞALAR 1973 OTOBÜS KALDIRIYOR”

Play-Off’larda çıktığı ilk maçı kazanan ve ilçeye büyük mutluluk yaşatan Belediyespor’u deplasmanda yalnız bırakmak istemeyen Paşalar 1973 Taraftar Grubu, Korkuteli’ne yarın sabah 07.00’de Cumhuriyet Meydanı’ndan otobüs kaldırılacağını duyurdu. Konu ile ilgili açıklama yapan Paşalar 1973 Taraftar Grubu Başkanı Murat Ergin (Guru), Gazipaşa Belediyespor’u deplasmanda yalnız bırakmayacaklarını belirtti. Ergin, “Gazipaşa Belediyespor ilk iki maçını da kazanan takımımızı deplasmanda yalnız bırakmayacağız. Maçta 90 dakika boyunca takımımıza destek vereceğiz. Maça gelmek isteyen taraftarlarımız yarın sabah 07.00’de Cumhuriyet Meydanı’nda olsun” dedi.

PASALAR-DAYANIKLILIK-CALISTI-3