PAŞALAR’DA TRANSFER HAZIRLIĞI

Gazipaşa Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz, play-off’lar için takıma 7-8 tane takviye yapacaklarını ve takımdan 5 ya da 6 oyuncu ile yolların ayrılacağını belirtti. 15’inci haftada oynan Kepez maçına da değinen Şengöz, Gazipaşa halkından Gazipaşa Belediyespor’a maddi ve manevi destek istedi.

GAZİPAŞA Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz, play-off’lar için takıma 7-8 futbolcu takviye edeceklerini ve 5 ya da 6 oyuncu ile de yolların ayıracaklarını belirtti. Transfer çalışmalarının devam ettiğini söyleyen Şengöz, transfer tamamlandığı zaman detayları kamuoyuna açıklayacaklarını söyledi.  Takip ettikleri ve almayı düşündükleri 7- 8 oyuncu olduğunu açıklayan Asbaşkan Şengöz, “Takımımıza çok kaliteli nokta transferler yapacağız. Play-off’a zımba gibi bir Gazipaşa Belediyespor girecek. Sezon başında hedeflediğimiz Bölgesel Amatör Lig’e (BAL) çıkacağız. Bizim çok büyük bir mali gücümüz yok. Kepez veya Kestel Belediyespor ile mali konularda yarışamıyoruz ama Belediye Başkanımız Dr. Adil Çelik Bey bu yıl takıma çok büyük katkılar sağladı. İyi araştırıp kaliteli ve ucuz transferler yapıp play-off’larda iyi bir takım oluşturmayı amaçlıyoruz” dedi.

“İŞ ADAMLARINDAN DESTEK GÖREMİYORUZ”

Takıma ilçe kamuoyunda yeterli desteğin verilmediğini aktaran Şengöz, “Gazipaşalı iş adamlarından yeterli destek göremiyoruz. İlçe genelinde sadece birkaç firma takıma destek veriyor. Onun haricince yeterli bütçeye sahip değiliz. Kestel ve Kepez transfere 30 bin TL ayırırken, Gazipaşa Belediyespor 8-9 bin TL ayırıyor. İş adamlarından, esnaflardan ve Gazipaşa Belediyespor’a gönül vermiş herkesten ilçenin tek takımına destek vermelerini istiyoruz” diye konuştu.

“BU TAKIM BİR MAĞLUBİYETLE DAĞILMAZ”

Kepez Belediyespor mağlubiyetinin ardından takımı karalamaya çalışanların olduğunu söyleyen Şengöz, “Takımı karalayıp, yakalanan güzel havayı bozmaya çalışanlar var. Bu takım bir mağlubiyetle dağılmaz. Biz zaten play-off’ları 3 hafta önce garantiledik, bu takımın tarihinde bir ilk. Bu takım şimdiye dek bu kadar puan da alamamış. Biz bir mağlubiyetle dağılacak takım yaratmadık. Önümüzdeki 3 maçımızı da kaybetsek bu takım play-off’larda mücadele edecek” dedi.

“KEPEZ MAÇI ÇOK TALİHSİZ GEÇTİ”

Hafta sonu oynanan Kepez maçına play-off’lar nedeni ile çok odaklanamadıklarını belirten Şengöz, “Sakatlıklar olmasın diye çok ağır idmanlar yapmadan gittiğimiz deplasman maçında iki önemli oyuncumuz ciddi sakatlıklar yaşadı. Maçın tabi ki bunlar önüne geçti. Maçta Sakatlanan Aysan ve Ali Can’a geçmiş olsun diyorum, umarım en kısa zaman aramıza dönerler” diyerek konuşmasını tamamladı.