PAŞALAR’DAN ÇELİK’E ZİYARET

Play-Off’larda aldığı güzel sonuçlarla ilçemizi en iyi şekilde temsil eden Gazipaşa Belediyespor heyeti, Gazipaşa Belediye Başkanı ve aynı zamanda Gazipaşa Belediyespor Başkanı Dr. Adil Çelik’i makamında ziyaret etti.

ANTALYA Süper Amatör Ligi Play-Off Grubu’nda mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, Play-Off’larda çıktığı üç maçı da kazanıp Gazipaşa’yı sevince boğdu. Play-Off’larda alınan seri galibiyetlerden sonra adından Antalya basınında da söz ettiren ve bu başarının mimarlarından olan, Teknik Direktör Abdullah Baysal, futbolcular ve Paşalar 1973 Taraftar Gurubu Başkanı Murat Ergin, Gazipaşa Belediye Başkanı Adil Çelik’i makamında ziyaret etti. Ziyarete futbolculardan; Rafet Poyraz, Ali Can Sümbül, Aysan Akkaş ve yeni transfer Güzel Sargın katıldı. Ziyarette Gazipaşa Belediyespor’un oynadığı güzel futbol ve aldığı başarılı sonuçlar konuşuldu. Sıcak bir ortamda gerçekleşen sohbette neşeli anlar yaşandı.

“TAKIMIN GİDİŞATI BİZİ MEMNUN EDİYOR”

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Gazipaşa Belediye Başkanı Dr. Adil Çelik, oyunculara başarılar diledi. Çelik “Bölgesel Amatör Ligi’ne çıkma yolunda Play-Off grubunda oynadığı 3 maçın üçünü de kazanan takımımızın gidişatı bizleri ziyadesiyle memnun ediyor. Başarılarından ve özverili çalışmalarından dolayı tüm idari ve teknik kadro ile futbolcu ve taraftar grubunu tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. İnşallah bu yıl Bölgesel Amatör Lig’e (BAL) çıkmayı başaracağız. Yolunuz açık olsun gençler” diye konuştu

OYUNCULARDAN GALİBİYET SÖZÜ

Ziyarette hafta sonu oynanacak olan Finike Belediyespor maçı hakkında da konuşuldu. Gazipaşa Şehir Stadı’nda oynanacak olan maç için Belediyesporlu oyunculardan galibiyet sözü isteyen Başkan Çelik, bu hafta takımın 4’te 4 yapmasını istediğini belirtti. Başkanın isteğini kırmayan Belediyesporlu oyuncular, Finike Belediyespor maçını kazanma sözü vererek, galibiyeti tüm Gazipaşa halkına hediye edeceklerini dile getirdiler.

PASALARDAN-CELIKE-ZIYARET-2