PLAY-OFF FİKSTÜRÜ BELLİ OLDU

Play-off grubu kuruları Vali Alaaddin Yüksel Spor Tesis’lerinde çekildi. Gazipaşa Belediyespor ilk maçına kendi saha ve seyircisi önünde Kepez Belediyespor ile karşılaşacak. Kura çekimi sonrasında açıklama yapan Gazipaşa Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz, takımın kaybetmeye tahammülü olmadığını söyledi.

GAZİPAŞA Belediyespor ile birlikte 6 takımın mücadele edeceği play-off grubu kuruları Antalya’da Vali Alaaddin Yüksel Spor Tesis’lerinde çekildi. Gazipaşa Belediyespor ilk maçına kendi sahasında, seyircisi önünde çıkacak. 13-14 Şubat tarihlerinde oynanacak ilk hafta maçlarında Gazipaşa Belediyespor, sahasında Kepez Belediyespor’u konuk edecek. Kınıkspor, Korkuteli Belediyespor ile deplasmanda karşılaşırken, Alanya Belediyesi Kestelspor ise evinde Finike Belediyespor’u konuk edecek. Play-Off grubuna kendi evinde oynayacağı Kepez Belediyespor ile başlayacak olan Gazipaşa Belediyespor, ikinci haftayı Kınık, üçüncü haftayı ise Korkuteli Belediyespor deplasmanında geçirecek. 4’ncü hafta Gazipaşa’da Finike Belediyespor’u ağırlayacak olan Mavi-beyazlılar, 5’nci haftada ise Alanya Belediyesi Kestelspor ile deplasmanda karşılaşacak.

“TARAFTARA ŞAMPİYONLUK YAŞATACAĞIZ”

Kura çekimi sonrasında açıklama yapan Gazipaşa Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz, “İlk maç kendi evimizde Kepez Belediyespor ile oynayacağız, 2. maçımızda Kınıkspor ile deplasmanda karşılaşacağız. Bizim için dezavantaj olabilir ama Gazipaşa Belediyespor’un kaybetmeye tahammülü yok, rakiplerimiz bizden korksun, taraftarlarımıza şampiyonluk yaşatacağız. Bütün takımlara Play-Off liginde başarılar dilerim” diye konuştu.