SANAYİSPOR HAZIRLIKLARI DEVAM EDİYOR

ANTALYA Süper Amatör Ligi’nde mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, 29 Kasım Pazar günü oynanacak olan Sanayispor maçı hazırlıklarına Gazipaşa Şehir Stadı’nda yaptığı idmanla devam etti.

SANAYISPOR-HAZIRLIKLARI-DEVAM-EDİYOR-2

Teknik direktör Abdullah Baysal yönetiminde gerçekleştirilen idmana, bütün futbolcular katıldı. Topla birlikte ısınma hareketleri ile başlayan idman dayanıklılık antrenmanı ile devam etti. Yapılan antrenmanda futbolcular ve Baysal’ın bir hayli neşeli olduğu gözlemlendi. 1,5 saat süren antrenman, duran top çalışması ile sona erdi. Antrenman sonunda açıklama yapan Emrah Öget,  Lig’de alınan başarılı sonuçların takıma olumlu bir hava kattığını dile getirdi. Öget, “Gazipaşa Belediyespor bu ligin favori takımlarından biri, zaten aldığımız sonuçlar bunu gösterir nitelikte” dedi.

“BAŞARI VARSA, ARKADAŞLIK DA VAR”

Ligde alınan başarılı sonuçların takım içindeki arkadaşlık ortamını da güçlendirdiğine değinen başarılı futbolcu Emrah, “Başarı varsa, arkadaşlık ortamı da var. Aldığımız sonuçlar hepimizi mutlu ediyor. Birlikte olduğumuz zaman, her şeyin üstesinden gelebiliriz. Arkadaşlık ortamı ve çok çalışmanın sezon sonun da şampiyonluğu getireceğini düşünüyorum” dedi.