ŞENGÖZ, ATV’YE KONUK OLDU

Gazipaşa Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz, Ercan Yıldırım’ın Alanya Televizyonu’nda (ATV) hazırlayıp sunduğu Basın Tribünü programına konuk oldu. Programda Ercan Yıldırım’ın sorularını yanıtlayan Şengöz, Önemli açıklamalarda bulundu.

GAZİPAŞA Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz, Alanya Televizyonu’nda yayınlanan ve Ercan Yıldırım’ın hazırlayıp sunduğu Basın Tribünü’ne konuk oldu. Canlı yayınlanan programda Ercan Yıldırım’ın sorularını yanıtlayan Şengöz, takımın genel durumunu ve hedefleri anlattı. Asbaşkan Şengöz, programda projesi hazır olan ve önümüzdeki yıllarda yapılacak olan Gazipaşa Şehir Stadı ve devre arasında yapılacak olan transferler hakkında önemli açıklamalar yaptı.

“İŞİMİZİ SEVEREK YAPIYORUZ”

Gazipaşa Belediyespor’un son yıllarda aldığı başarıların sınırını soran Ercan Yıldırım’a cevap veren Şengöz, “Biz takım olarak işimizi ciddiye alıyoruz, Gazipaşa Belediyespor Yönetimi olarak işimizi severek ve çok çalışarak yapıyoruz. Bizim başarımızın sırrı bu” şeklinde konuştu. Gazipaşa Belediye Başkanı Dr. Adil Çelik’in desteği ile son iki yılda büyük başarılara imza attıklarını belirten Şengöz, “Biz takımın başına ilk geldiğimiz sezon, takım play-off oynadı. Bu yılda hedefimiz play-off’larda başarılı olup Bölgesel Amatör Lig’e çıkmak” dedi.

“BEŞ BİN KİŞİLİK STAT YAPILACAK”

Önümüzdeki yıllarda Gazipaşa’ya yakışır bir stat yapılacağına değinen Şengöz, “Belediye Başkanımızın da desteği ile önümüzdeki yıllarda Gazipaşa’ya yakışır bir stat yapılacak. Yeni stadımızda herkesin rahat bir maç izleyebilmesi için elimizden geleni yapacağız. Stadımızda otopark ve halı sahalarımız olacak. Yapacağımız halı sahalarda hem kulübümüzün akademik çalışmalarını yapacağız hem de bu sahalar bize ek gelir sağlayacak” diye konuştu.

“TRANSFER OLACAK”

Devre arasında Abdullah Hoca’nın transfer istemesi halinde yeni transferler de yapabileceklerini belirten Şengöz, “Nijerya U17 Milli takımında oynayan Peter Obochi’nin lisan işlemleri devam ediyor, işlemler tamamlandığı zaman, oyuncu takımımıza katılacak. Hocamız bizden başka transfer isterse takıma takviye yapacağız” dedi.

“OYUNCULAR SÜRPRİZE HAZIR OLSUN”

Ercan Yıldırım’ın, Gazipaşa Belediyespor Bölgesel Amatör Lig’e çıkması halinde özel bir prim düşünüyor musunuz? Sorusuna cevap veren Şengöz, “Bizim yönetim olarak belirlediğimiz bir prim zaten var. Eğer Bölgesel Amatör Lig’e çıkarsak, asıl sürprizi Belediye Başkanımız Adil Çelik yapacak. Oyuncularımız o sürprize hazır olsunlar” dedi.

SENGOZ-ATVYE-KONUK-OLDU-2