ŞENLİK HAZIRLIKLARI BAŞLADI

2.DİKENCİK Çellik Alanı Yayla Şenliği hazırlıkları başladı. 1 Mayıs 2016 tarihinde yapılacak şenlik için tüm Gazipaşa halkından destek isteyen Bülent Ecevit Efe, geçtiğimiz yıl yapılan şenliğin finansını şahıs olarak kendisinin sağladığını, bu yıl Antalya ve Mersin halkını bir araya getirmek için daha geniş çaplı bir organizasyon hazırlıklarında olduğunu söyledi.

ŞENLİK-HAZIRLIKLARI-BAŞLADI-2

Efe, “Geçtiğimiz yıl organizasyonunun yaptığım Dikencik Çellik Alanı Yayla Şenliği’nin hazırlıklarına başladık. Mayıs ayında yapacağımız şenliğimiz, Gazipaşa, Anamur, Ermenek, Bozyazı ve daha birçok ilçe halkı tarafından büyük ilgi gördü. Şenlik havasında coşkuyla katılım sağlandı. 2016’da gelin şenliği hep birlikte yapalım. Gönüllü katılımcılar ve yardımseverler arıyoruz. Tüm dostlarımızın katkısıyla gelin 2016’da iki kenti bir araya getirelim. Mersin ve Antalya genelinden herkesin katılımını sağlamak elbette daha çok bütçe ve daha büyük bir organizasyon gerektiriyor. Katkı yapmak isteyen tüm dostlarımızı bekliyoruz” dedi.

ANTALYA VE MERSİN HALKI BİR ARAYA GETİRİLECEK

Bu yıl yapılan şenliğe 6 bin kişinin katıldığını belirten Efe, “Şenliğe aylar kalmasına rağmen yaptığımız görüşmelerden edindiğimiz sonuca göre, bu yıl 10-15 bin kişinin katılmasını bekliyoruz. Çünkü Antalya ve Mersin’de şenliğimiz büyük yankı uyandırdı. Şenliğimize gelemeyen ve önümüzdeki yıl gelmek isteyen birçok vatandaşımız var. Sponsor olacak gönüllülerimiz bunu da göz önünde bulundursunlar” şeklinde konuştu.

ŞENLİK İÇİN DESTEK BEKLENİYOR

Efe, “Şenliğimizde sürpriz sanatçılarımız olacak. Ayrıca stantlar açılarak esnafımıza da destek sağlayacağız. Şenlikle ilgili bilgi almak isteyenler sosyal medya üzerinden bana ulaşabilirler” dedi.