“TAHRİKLERE KAPILMAYALIM”

Gazipaşa Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz, Kestel Belediyespor maçı ve destek çadırı hakkında açıklamalarda bulundu. Kestel maçına gidecek olan taraftara tahriklere kapılmaması gerektiğini söyleyen Şengöz, destek çadırına gelip takıma destek veren Gazipaşa halkına da teşekkür etti.

TAHRKLERE-KAPILMAYALIM-2

KESTEL maçı hakkında açıklama yapan Gazipaşa Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz, maçı kazanmak istediklerini söyledi. Taraftara, “tahriklere kapılmayın diye uyaran” Şengöz, “Bugün Kestel Belediyespor ile grubun ilk devresinin son maçını oynayacağız. Sınavlardan dolayı Cumartesiye alının maçımızı bugün saat 14.00’te Alanya Milli Egemenlik Stadı’nda oynayacağız. Biz çıkıp aslan gibi yüreğimizle oynayıp, Kestel maçında galip gelmek istiyoruz. Maç 90 dakikadır, son düdük çalmadan hiçbir şey bitmez. Futbol 90 dakikadır, taraftarımız 90 dakika boyunca fair-play çerçevesinde bir maç izlesinler. Zaten bizim avantajımız var. Kestel’in 6 puan önündeyiz. Kestel Belediyespor ya hep, ya hiçe oynayacaktır. Taraftarımız hiçbir tahrike kapılmadan takıma destek versinler. Bu takım bölgesel amatör lige çıkacak. Bu maçta kötü bir sonuç çıksa bile takımımızı alkışlayalım” dedi.

“GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ÇOK SIKI DÜZEYDE”

Maçta güvenlik önlemlerinin üst düzeyde olacağını belirten Şengöz, “Bugün saat 11.00’de Paşalar 1973 Taraftar Grubu, Cumhuriyet Meydanı’ndan otobüs kaldıracaktır. Benim buradan taraftara bir çağırım var. Güvenlik önlemleri çok sıkı düzeyde. Dün Alanya Emniyet Müdürlüğünden aradılar. Pet şişe, konfeti ve meşaleyi kesinlikle sahaya sokmayacaklar. Bunları yanlarında götürmemelerini rica ediyorum. Galeyana sahaya cisim atmamalarını öneriyorum. Dostça geçecek maçı germeyelim.  Neticede hakemin kararı değişmez” diye konuştu.

“UMDUĞUMUZU BULDUK”

Destek çadırına gelen ve takıma destek veren herkese teşekkür eden Şengöz, “Bu maç öncesi bugün bizim destek çadırımıza gelip, destek olan Gazipaşa halkına şükranlarımı sunuyorum. 1 olmadan asla 2 olmaz. Desteğin azı çoğu da olmaz. Önemli olan gönülden gelip destek vermektir. Ben bunu Gazipaşa halkında görmeye başladım. 2. Defa kurduğumuz destek çadırında bugün umduğumuzu bulduk. Herkes sağ olsun, herkese teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

TAHRKLERE-KAPILMAYALIM-1-3