TEK İHTİYACIMIZ; DESTEK, DESTEK, DESTEK!

Gazipaşa Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz hafta sonu oynan Kepez Belediyespor maçı hakkında ve gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Kınıkspor maçı hakkında iddialı konuşan Şengöz, “Kınıkspor’u yenecek güçteyiz, Bu takımın şampiyon olabilmesi için tek bir şeye ihtiyacımız var; destek, destek, destek” dedi.

GAZİPAŞA Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz hafta sonu oynan Kepez Belediyespor maçı hakkında ve gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Hafta sonu oynan Kepez Belediyespor maçı hakkında konuşan Şengöz, Kepez Belediyespor gibi grubun güçlü bir ekibini yendikleri için mutlu olduklarını belirtti. Şengöz, “Play-Off’larda ilk maçımızı bu hafta sonu Kepez Belediyespor’la oynadık. Kepez Belediyespor grubumuzun maddi olarak en güçlü takımı, takıma maddi olarak büyük bir bütçe ayırdılar. Tabi onların imkanları bize göre çok fazla ama bizde kendimize güveniyorduk. Müthiş bir taraftar desteği ile maça başladık. Taraftarımız takımı ateşleyerek heyecanımıza ortak oldu. Çok iyi oynayarak maçı kazanmasını bildik. Futbolcularıma ve teknik heyetime çok teşekkür ediyor, hepsini kutluyorum. Kepez Belediyespor gibi bir takımı yenerek bize en güzel sevgililer günü hediyesi verdiler” dedi.

“LİDER OLARAK DÖNECEĞİZ”

Hafta sonu oynanacak olan Kınıkspor maçını kazanmak istediklerini belirten Asbaşkan Şengöz, “Kınıkspor maçına moralli gideceğiz. Cuma günü ilçeden ayrılıp, Kaş’ta kamp yapacağız. Pazar günü maçımızı oynayacağız. Biz gücümüzü biliyoruz, Kınıkspor’u yenecek güçteyiz, Kınıkspor’dan daha iyi bir takımız. Kınıkspor bu hafta Finike Belediyespor’u 3-0 yendi. Şu anda puanlarımız eşit, biz Kınıkspor’u yenip lider olarak Gazipaşa’ya dönmek istiyoruz. Gazipaşa halkı buna hazır olsun. Pazar günü lider olup Gazipaşa’ya döneceğiz” diye konuştu.

“SAKATLAR İYİLEŞİYOR”

Takımda bulunan sakat oyuncular hakkında da bilgi veren Şengöz, “Takımda sakat oyuncuların durumları iyi olmaya başladı. Rafet Poyraz bu hafta Kınık deplasmanında takımdaki yerini alacak, Ali Can’ın durumu ise maç saatinde belli olacak.  Hocamız Kepez Belediyespor maçında haksız yere oyundan ihraç edildi. Bu hafta takımın başında olmayacak. Bu bizim için büyük bir dezavantaj ama futbolcularımız ne yapacağını biliyor, oldukça tecrübeli bir takımımız var” dedi.

“BU TAKIMIN YERİ PTT 1. LİG”

Bu sene şampiyon olmak istediklerini belirten Şengöz, “Hedefimiz Bölgesel Amatör Lig (BAL), şartlar ne olursa olsun bu hedefimizi gerçekleştirmek istiyoruz. Gazipaşa halkı çok heyecanlı, halkımızı arkamıza almak istiyoruz. Sadece Belediye Başkanımızın desteği yetmez, halkımız ve iş adamlarımız desteklerini esirgemesin,  bu takımın yeri BAL değil, bu takımın yeri 3. Lig hatta PTT 1. Lig. Bizim Alanya’dan çok fazla bir farkımız yok, neden bizde orada olmayalım ama oranında yolu amatörden geçer, amatörde şampiyon olmak zorundayız, asansör takım olmak istemiyoruz köklü ve kalıcı bir takım olmak istiyoruz. Bunun için maddi güce çok ihtiyacımız var” diye konuştu.

“TEK BİR ŞEYE İHTİYACIMIZ VAR; DESTEK, DESTEK, DESTEK”

Geçen hafta yapılan destek gecesinde takıma destek veren iş adamlarına teşekkür eden Şengöz, “Bir hafta önce bir destek gecesi düzenledik. İş adamlarımız takımımıza desteklerini esirgemediler. En azından bu takım sahipsiz değil dediler. Biz bu ilçede yaşıyorsak bu takıma destek vermek zorundayız mesajı verdiler. İş adamlarımıza teşekkür ediyorum bağışlarını vermeye başladılar. Biz yönetim olarak elimizden ne geliyorsa yapıyoruz. Özellikle ben günümün yüzde 80’ini takımla geçiriyorum. Gazipaşalı işadamlarımızdan tek isteğim, benim takıma verdiğim zamanın onda birini onlarda versin. Bu takımın şampiyon olabilmesi için tek bir şeye ihtiyacımız var; destek, destek, destek” şeklinde konuştu.

TEK-IHTIYACIMIZ-DESTEK-DESTEK-DESTEK-3