TUNCER VE YILDIZ HEYETE SEÇİLDİ

GAZİPAŞA Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti’nde yer alacak olan 2 muhtar,  dün Belediye Kültür Merkezi’nde yapılan seçimle belirlendi. 52 mahalle muhtarından 49’unun hazır bulunduğu seçimi, Gazipaşa Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Rıza Büyükakça yönetti.  İki kişinin seçileceği mütevelli heyeti için 5 muhtar aday oldu.

TUNCER 24, MEHMET 25 OY ALDI

Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Mehmet Yıldız, Güney Muhtarı Mehmet Tuncer, Esentepe Muhtarı Ali Mıdış, Çalıpınar Muhtarı Barış Çelik ve Çığlık Muhtarı İlker Özcan,  mütevelli heyetinde yer almak için aday oldu. Yapılan oylama sonucunda,  Mehmet Tuncer 24, Mehmet yıldız 25, Ali Mıdış 23 Barış Çelik 5 ve İlker Özcan 12 oy aldı. Mehmet Tuncer ve Mehmet Yıldız mütevelli heyetine seçildi.

OYLAMAYA 49 MUHTAR KATILDI

Vakıf Müdürü Büyükakça, “Mütevelli heyeti seçimimizi gerçekleştirdik. Muhtarlarımızın ilgisinden dolayı teşekkür ediyoruz. 52 muhtarımızdan sadece üç muhtarımız katılamadı. Onlar da mazeretlerini bildirdiler. Oluşturulan mütevelli heyetimiz 2016 yılı faaliyet döneminde seçilen muhtarlarımız görev alacaklar. Kendilerine hayırlı olsun” diyoruz.