ÜLKÜCÜLERDEN MUHTEŞEM GECE

GAZİPAŞA Ülkü Ocakları Başkanı Murat Özgen, Perşembe akşamı saat 18.30’da Belediye Kültür Merkezi’nde ‘Unutmak tükenmektir’ adı altında türkü ve şiir gecesi düzenledi.

ULKUCULERDEN-MUHTESEM-GECE-2

Gazipaşa Ülkü Ocakları Başkanı Murat Özgen ve ocakta yetişen gençler tarafından organize edilen Şiir ve Türkü Gecesi etkinliğine,  MHP Gazipaşa İlçe Başkanı Mehmet Yüksel, 25. dönem Antalya Milletvekili Tarkan Akıllı, MHP Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Mustafa Aksoy, Alanya Ülkü Ocakları Başkanı Erhan Çınar, Alanya Ülkücü İşçiler Derneği Başkanı Ercan Uğur, Antalya Milletvekili Adayı Cafer Uyar ile çok sayıda ülkücü katıldı. Yoğun bir katılımın olduğu gece, vatan uğruna bu topraklarda şehit düşmüş tüm askerlerimiz adına edilen dua ile başladı. Gecede okunan şiir ve türküler duygu dolu anların yaşanmasına neden oldu. Geceye, Ülkü Ocakları Başkanı Murat Özgen ve Volkan Oğuz’un okuduğu şiirler damga vurdu.

ÖZGEN, KATILIMCILARA TEŞEKKÜR ETTİ

Gazipaşa Ülkü Ocakları Başkanı Özgen, “Gazipaşa Ülkü Ocakları olarak hazırlayıp değerli hemşerilerimize sunduğumuz şiir ve türkü gecemizi yapmamızda, önceki gün akşam son anda çıkan önemli bir durumdan dolayı aramızda olmayan ama varlığını her zaman gösteren ve her daim yanımızda olan, her daim emrinde, izinde olduğumuz İl Başkanım Emrah Taşkın’a, il ocak yöneticilerime, ilçe ocak yöneticilerime ve her zaman karşılıksız mücadele eden Türk Milliyetçisinin yılmaz neferleri olan genç ülküdaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Geceyi organize eden teşkilata teşekkür eden Tarkan Akıllı ise, “Etkinliğe MHP Antalya İl Başkan Yardımcısı Osman Üstünmet ile birlikte katıldık. Böyle bir geceyi düzenleyerek bizleri davet eden Gazipaşa Ülkü Ocakları Başkanı Murat Özgen’e misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ederim” dedi.

ULKUCULERDEN-MUHTESEM-GECE-3