YENİ HASTANEYE ÖNEMLİ ZİYARETÇİ

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Necat Yılmaz, Ekim ayında hizmete açılan 75 Yataklı Gazipaşa Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti.

HİZMETE açılan 75 Yataklı Gazipaşa Devlet Hastanesi’ni Antalya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Necat Yılmaz, Antalya KHB İdari Hizmetler Başkanı Dr. Abdullah Memiş ile birlikte 75 Yataklı Gazipaşa Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti. Hastanede incelemelerde bulunan, tedavi gören hastaları ziyaret eden Necat Yılmaz’a Gazipaşa Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Hakan Çimşir, Başhekim Yardımcısı Dr. Şebnem Çelik, İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Fikret Seven, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Ayşe Akşit ve hastane idarecileri eşlik etti.

26 POLİKLİNİKLE HİZMET VERECEK

Başhekim Hakan Çimşir, yeni hastaneyle ilgili yaptığı açıklamada, “Ekim ayında hizmete başlayan ve maliyeti 25 Milyon TL olan yeni 75 Yataklı Gazipaşa Devlet Hastanesi, 5 bin 24 metrekare kapalı alandan 19 bin 843 metrekare kapalı alana ve 65 olan yatak sayından 75 yatak sayısına yükseldi. Yeni hastanemizin poliklinik oda sayısı ise 20’den 26’ya yükselmiştir. Diş Polikliniği de dahil olmak üzere 26 poliklinikte vatandaşlarımıza hizmet verilmeye başlandı. Yeni binamızın içerisinde 4 doğumhane salonu, 9 adet cihaz kapasitesi ile hizmet veren Diyaliz Merkezi, 6 yatağa sahip 2 müşahede odası olan 1. seviye olarak planlanan Acil Servisi bulunmaktadır. Ek olarak 6 yataklı Genel Yoğun Bakım Ünitesi planlanmakta” dedi.

YENİ-HASTANEYE-ÖNEMLİ-ZİYARETÇİ-2